Tomáš Kabát

Tomáš Kabát
redaktor, koordinátor pořadu Tři Impulsy na tělo, víkendový editor

 

Film, který mám ráááád

Z mediálního prostředí jednoznačně Morning glory/Hezké vstávání. Kromě jistých výjimek se nedívám na stejný film vícekrát. Nejvíce u mě bodují komedie. Rád se totiž směju. :-)

Místo, které mám ráááád

Mám více oblíbených míst. Mezi nejoblíbenější patří čajovna, rádio, a všechna ta místa, kde je dobrá nálada. Nepohrdnu také výlety do přírody nebo pohodovou procházkou po pražské náplavce. To nejlepší z nejlepších je ale samozřejmě domov.

Výrok, který mám ráááád

"Hledejte životní energii tam, kde ji ostatní nevidí. Považujte těžké životní situace a zkoušky za výzvu, které nemusíte, ale sami chcete jít hrdě a s nasazením vstříc!"

Dovolená, kterou mám ráááád

Ráááád poznávám různé kultury a zvyky. Žádné povalování se po pláži. Když už, tak poznávací nebo aktivní. V zimě zejména lyžování, v létě spíše poznávání nepoznaného. Takto jsem se podíval například do Gruzie nebo Arménie.

Kniha, kterou mám ráááád

Čím jsem starší, tím raději čtu. Kdyby jen toho času na četbu bylo více... Většinou se pouštím do odborné literatury. Vždy si s chutí přečtu něco o médiích nebo novinařině, ale nepohrdnu ani klasickou beletrií.

Hvězdy mě mají ráááády

Na hvězdy já nevěřím. Věřím v sílu optimismu a pozitivity, a také věřím v úspěšnost dobrých úmyslů.

Kam jezdím ráááád

Na doposud nepoznaná místa, do mého domovského Moravskoslezského kraje a na oběd.

Co poslouchám rááád 

Mám ráááád rozmanitost. Myslím si, že ten, kdo je zaměřený jen na jeden hudební styl, o hodně přichází. Poslední dobou se zaměřuji na oldschool, funk, soul, disco. Ale nepohrdnu skutečně ničím.

Co pro mě znamená Ráááádio

Nejrychlejší médium pro které mi bije srdce. Parta skvělých lidí. Splněný sen. Pokud mě chcete kontaktovat, můžete mi napsat na tomas.kabat@impuls.cz, nebo mě zastihnete na služebním telefonu 777 743 227.

 

Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.