Ladislav Vonz

Ladislav Vonz
šéfredaktor

 

Film, který mám ráááád

Konec starých časů, Světáci, Vrchní, prchni!

Místo, které mám ráááád

Postel

Výrok, který mám ráááád

Ty si myslíš, že Marie Sklodowská-Curie by mohla dosáhnout takovejchhle vejsledků, kdyby se každou chvíli zakecala vo nějaký takový krávovině?

Dovolená, kterou mám ráááád

Letní Alpy v Rakousku - nejlépe Salcbursko - a pak doma v Orlickém podhůří a pak ještě jihočeská Šumava. Slunce, rodina, klid a výlety

Kniha, kterou mám ráááád

Jak jsem vyhráááál válku.

Hvězdy mě mají ráááády

Vážně? Ale asi ano, poněvadž by mi jinak neumožnily pracovat v Ráááádiu...

Co poslouchám ráááád

Svoje děti. Jejich teorie jsou naprosto bezkonkurenční. Mnohdy jsem podroben brutálnímu výslechu, za který by se nemusel stydět ani Larry King. Dětská bezelstnost, upřímnost a tah na branku mě sice někdy přivádějí k šílenství, ale zároveň mě mění k lepšímu. A navíc... Co jsem si upekl, to si taky sním, takže hustě do mě :-)

Co pro mě znamená Ráááádio

Zábavu. A velký koníček. Bez pocitu, že to člověka baví, se Ráááádio nedá dobře dělat.

Co mám ráááád

Raději bez patosu: rajskou s knedlíkem, šíšky s mákem, osm hodin spánku, Beatles, Rolling Stones, Boba Dylana, pivo jako křen. A milion dalších hezkých věcí včetně chvíle, kdy mi někdo z branže pochválí práci. Jsem totiž ješita, i když to nedávám na sobě znát.

 

Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.