Reklama ve vysílání Rádia Impuls

Prezentace o Rádiu Impuls

Prezentaci o Rádiu Impuls si můžete stáhnout ve formátu PDF.

Cílová skupina
Ekonomicky aktivní lidé ve věku 25 - 55 let.

Charakteristika:

- V Rádiu Impuls již dvacet let věříme, že optimistický pohled na svět přináší pozitivní výsledky a zlepšuje náladu v celé společnosti.

- Svým posluchačům nabízíme po celý den pestrou muziku, nejrychlejší dopravní informace, aktuální a nejdůležitější zprávy z domova i ze světa a spoustu zábavy.

- Zpravodajství s nejčerstvějšími informacemi vám přinášíme dříve než ostatní a klademe důraz především na aktuálnost témat a otázek, které naše posluchače nejvíce zajímají.
Rádi jsme interaktivním Rádiem a vaše názory nás zajímají a nasloucháme jim.

- Naším cílem je vykouzlit celému národu úsměv na tváři prostřednictvím skvělé české muziky a stále pozitivně naladěných moderátorů, kteří svou energii po celý den šíří skrze mikrofony do vašich přijímačů. Jsme tady, abychom všechny Čechy nakazili chutí do života a naučili je dívat se na svět optimisticky. Slyšet nás můžete opravdu kdekoliv.

- Denně si Rádio Impuls, jako jediné rádio v českém éteru, naladí jeden milion posluchačů po celé republice a tím nás dlouhodobě pasují do pozice nejposlouchanějšího rádia v zemi.

Všeobecné obchodní podmínky vysílání reklamy na Rádiu Impuls si můžete stáhnout ve formátu PDF.


Kontakty

Mediální partnerství

Máte-li zájem o mediální partnerství či jiný druh spolupráce, spadající pod oddělení marketingu, kontaktujte prosím naše marketingové oddělení na tel. čísle 255 700 740 nebo na email: marketing@impuls.cz

Obchod

Máte-li zájem o reklamu na Rádiu Impuls, mediální partnerství či jiný druh spolupráce, kontaktujte, prosím, naše obchodní oddělení na tel. čísle 255 700 701 nebo na email: obchod@impuls.cz


Poslechovost

Denní poslechovost rádií v ČR 12 - 79 let

 

Týdenní poslechovost rádií v ČR 12 - 79 let

 

 

Market share rádií v ČR 12 - 79 let

 

Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.