Reklama v Rádiu Impuls

Prezentace o Rádiu Impuls

Prezentaci o Rádiu Impuls si můžete stáhnout ve formátu PDF.

Cílová skupina
Ekonomicky aktivní lidé ve věku 25 - 55 let.

Charakteristika:

- V Rádiu Impuls již téměř dvacet let věříme, že optimistický pohled na svět přináší pozitivní výsledky a zlepšuje náladu v celé společnosti.

- Svým posluchačům nabízíme po celý den pestrou muziku, nejrychlejší dopravní informace, aktuální a nejdůležitější zprávy z domova i ze světa a spoustu zábavy.

- Zpravodajství s nejčerstvějšími informacemi vám přinášíme dříve než ostatní a klademe důraz především na aktuálnost témat a otázek, které naše posluchače nejvíce zajímají.
Rádi jsme interaktivním Rádiem a vaše názory nás zajímají a nasloucháme jim.

- Naším cílem je vykouzlit celému národu úsměv na tváři prostřednictvím skvělé české muziky a stále pozitivně naladěných moderátorů, kteří svou energii po celý den šíří skrze mikrofony do vašich přijímačů. Jsme tady, abychom všechny Čechy nakazili chutí do života a naučili je dívat se na svět optimisticky. Slyšet nás můžete opravdu kdekoliv.

- Denně si Rádio Impuls, jako jediné rádio v českém éteru, naladí jeden milion posluchačů po celé republice a tím nás dlouhodobě pasují do pozice nejposlouchanějšího rádia v zemi.

 


Ceník reklamy

Aktuální ceník si můžete stáhnout ve formátu PDF.

 

 

 

 

Ceník speciálních operací na Rádiu Impuls si můžete stáhnout ve formátu PDF.

Všeobecné obchodní podmínky vysílání reklamy na Rádiu Impuls si můžete stáhnout ve formátu PDF.


Kontakty

Mediální partnerství

Máte-li zájem o mediální partnerství či jiný druh spolupráce, spadající pod oddělení marketingu, kontaktujte prosím naše marketingové oddělení na tel. čísle 255 700 740 nebo na email: marketing@impuls.cz

Obchod

Máte-li zájem o reklamu na Rádiu Impuls, mediální partnerství či jiný druh spolupráce, kontaktujte, prosím, naše obchodní oddělení na tel. čísle 255 700 743 nebo na email: obchod@impuls.cz


Poslechovost

Týdenní poslechovost rádií v ČR 12 - 79 let

 

Market share rádií v ČR 12 - 79 let

 

Týdenní poslechovost rádií v ČR 25 - 55let

 

Market share rádií v ČR 25 - 55 let

 

 

Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.