Často kladené otázky

Jak se přihlásím do pořadu Úsměv prosím?

Napište na 774 999 888 smsku s kontaktem a základními informaci o osobě, které mají Impulsovi zavolat. Nebo vyplňte formulář zde: http://sprinte.rs/5ad815c9245f9Při registraci do soutěže Haló, tady Impulsovi se vám podařilo napsat špatně e-mailovou adresu. Tudíž při další registraci vyskakuje chyba. Dá se tento problém vyřešit?

S tímto problémem se, prosím, obraťte na společnost ATS, která hru technicky zajišťuje. ATS, s.r.o., Na Hřebenech II, 140 70 Praha 4, infolinka po-pá 9-16 tel.: 776 999 199 infolinka@atspraha.cz  .  Musíte nahlásit i své telefonní číslo, jinak Vás nemohou dohledat. Ráda bych se registrovala do hry Haló, tady Impulsovi. Registrovala jsem se již v minulosti ale změnila jsem tel. číslo. Teď když jsem se chtěla zaregistrovat s novým číslem tak se mi zobrazuje zpráva že ,,pod tímto emailem je již registrováno jiné číslo". Lze tuto situaci nějak vyřešit? 

S tímto dotazem se prosím obraťte na společnost ATS, která hru technicky zajišťuje: Technické zajištění: ATS, s.r.o., Na Hřebenech II, 140 70 Praha 4, infolinka po-pá 9-16 tel.: 776 999 199 infolinka@atspraha.cz , při popsání problému musíte nahlásit i své telefonní číslo, jak původní, tak současné.Rád bych věděl, kdo prováděl registraci mailem v právě probíhajícím kole Haló, tady Impulsovi na moje číslo mobilu. Když jsem se chtěl sám registrovat na toto číslo, vypsalo mi to, že na tomto tel. čísle je již registrován jiný mail a to vždy, i když jsem zkusil všechny svoje maily.

Dobrý den, s tímto dotazem se prosím obraťte na společnost ATS, která hru technicky zajišťuje: Technické zajištění: ATS, s.r.o., Na Hřebenech II, 140 70 Praha 4, infolinka po-pá 9-16 tel.: 776 999 199 infolinka@atspraha.cz

 


Presťahoval som sa do Bratislavy a tu NIE JE VÁŠ SIGNÁL! Neviete čo by sa s tým dalo robiť?

Naše rádio bohužel do zhraničí nevysílá. Vysílání můžete poslouchat přes internetové stránky.

Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.