Jelikož je třeba vymýšlet pořád něco nového, rozhodli jsme se na chvíli vaši oblíbenou ranní hru o peníze přerušit. Brzy se ale vrátíme s novým kolem. Také v něm vás čeká velké překvapení. Minule to byl jeden milion korun. Nyní to bude něco ještě většího. Posluchači ráááádia se tak mají na co těšit.
Zpět na zprávuVolala jsem na jisté číslo a překlepl jsem se ... Takž sem vytočil číslo úplně někpho jiného..A když to zvedl, bez meškání zaznělo - "Haló, tady Impulsovi".... Takže dotyčný byl asi hodně naštvaný...
29.01.2010 07:12 ReagovatTo nás opravdu zajímá,dík za odpověd.
29.01.2010 07:56 ReagovatPatrně dost.Jen nezapomínejte na náklady Rádia Impuls a věcmi s tímto spojené jako je reklama a ta stojí dost
29.01.2010 13:25 ReagovatKdyby s ejim to nevyplatilo, tak to nedělají..na drhou stranu výherců je taky spousta, takže aspoň nejde o žádný podvod za účelem šílenýho zisku a podvodu lidí
02.02.2010 14:33 ReagovatLíbilo by se mi,když někdo nezvedne telefon nebo neřekne heslo,aby posluchači posílali v průběhu toho dne,nebo do určité hodiny SMS na téma např.: Proč pan/í zapomněl/a na heslo (nazvedl/a mobil), nebo na nějaké aktuální téma-Velikonoce,Dovolená, Olympiáda,MS hokej,Vánoce,Valentýn atp. Některé zdařilé SMS by v průběhu dne moderátoři přečetli a pak by vybrali třeba tři nej:vtipnější,originál.,hezčí a z těch třech by jedna dostala těch neudaných 10000 kč Nebo by se druhý den ráno zavolalo na jedno z těch tří čísel a pokud by volaný/á řekl/a heslo,má 10000 a pak by se volalo normálně o dalších 10000. Pokud by autor té nej SMS nezvedl nebo neřekl,volalo by se normálně o 20000. Nebo by autor nej SMS získal 5000 nebo méně a v případě,že by nezvedl-neřekl,přičetla by se částka k 10000 na aktuální den.
29.01.2010 11:29 ReagovatAhoj Impulsovi,moc nás všechny mrzí,že tato soutěž skončila i když jste mně nevolali vždy jsem pečlivě poslouchala a zkoušela,zda-li bych věděla otázku,to se jeden pak i poučí,stejně vás budeme stále poslouchat dál,jste jediné raaadio které poslouchám,se kterým ráno vstávám a večer usínám.A ještě bych měla malou připomínku k hudbě,jestli můžete také zařadit pisničky Marcely Králové a Michaely Linkové,tyto dámy měly své hity a už je nikde není moc slyšet.Díky a peji pěkné vysílání*Bubu :-)
29.01.2010 15:29 Reagovat
HRA BYLA PODVOD, PROTO MUSELA SKONČIT, TED JENOM ZMĚNÍ PRAVIDLA A HRU SPUSTÍ ZNOVA A NÁS TAHAJÍ ZA NOS, ŽE PRO NÁS MAJÍ PŘEKVAPENÍ A PODOBNÉ KECY.
JEN TO PŘIZNEJTE!!!!
NEVERIM, TEN KDO SE PRIHLASI DO SUOTEZE HALO TADY IMPULSOVI PRES EMIL.ZE MA SANCI NA VYLOSOVANI,JE VUBEC NEJAKA ZARUKA. DEKUJI IVAN,
31.01.2010 19:50 ReagovatNENÍ, JE TO PODVOD IVANE, KDO CHCE, AŤ SEM DÁ SVŮJ EMAIL, POŠLU DŮKAZ.
01.02.2010 07:51 Reagovatto mě fakt zajímá - travel.free(zavináč)seznam.cz
01.02.2010 10:14 Reagovat
tak co je na tým pravdy?
potvrdíš, nebo vyvrátíš?
Dobrý den, myslim že soutěž potřebuje jedinou změnu a tou je možnost pouze jedné registrace, aby měl každý stejné šance. Ostatní není potřeba měnit
03.02.2010 15:23 Reagovatnápad dobrej, ale zamysli se trošku.... proč si myslíš, že denně více jak 150x éterem letěla inormace, abysme se registrovali smskou do soutěže....vydělává jim to miliony!!!
03.02.2010 21:55 Reagovat
Tyhle hry jdou na všech rádiích, jsou všechny podvodem?
Reklama není podvod, pouze snižuje možnost výběru výherce, úměrně s navýšením zaregistrovaných.
vydělává jim to miliony, copak podnikání za účelem zisku je podvod?
===============================================
Z jedné SMSky za 30Kč, adresátovi zůstane 10,-kč
tohle je legální?
Pokud rádio na tomto vydělává miliony, ty další piavice mají 2x tolik, to nikomu nevadí? navíc bez přičinění! Nejsou tyhle služby předražené! Anebo poštovní doručovatel je se svou mzdou vykořisťován? v porovnání s doručením SMS
===============================================
Jiří, vstup do hry je registrace tel. čísla a zaplacení 30Kč/SMS z tohoto čísla telefonu. Můžeš mluvit o štěstí, že za dva miliony registrací po tobě rádio nevymáhá registrační poplatek, ano čteš dobře, zatím nevymáhá! Dopustil jsi se sám podvodu a ještě se čílíš, že nejsi zahrnut do losování.
===============================================
Závěrem, hra v rádiu Impuls je podvod, ale jen v této souvislosti evidentně předražené služby operátorů jsou legální.
Podle toho, co na této page čtu, nabývám dojem, že podnikání je podvod, potažmo trestný čin, ale lichva, vykořisťování, manipulace s registrací jsou legálními postupy
================================================
Můj názor? beze slov, alespoň slušných
registrace přes internet byla zdarma, proč by někdo měl za něco co je zdarma platit paní Eleonoro?
06.02.2010 11:50 Reagovat
Ahoj všichni,
prostřednictvím internetového formuláře jsem provedl téměř dva miliony, čtete správně, dva miliony registrací do soutěže. A stejně stále dokolečka vyhrávali lidé, co se zaregistrovali jednou jedinou smskou. Myslím, že registrovaní přes internet v osudí soutěže vůbec nebyli.
To si myslím taky, protože je to zadara a nic z toho tel.společnost nemá, tak registrace vůbec neproběhne, i já se registroval nespošetně, až mne to omrzelo, takže v tomto věřím , že máš pravdu! Z toho totiž mekape apozději neleje! Pouze přes SMS!!!!!!!!!!
04.02.2010 08:28 Reagovat