Život v Impulsu

02.01.2018

Co se nepovedlo v roce 2017

Poslechněte si přeřeky našich moderátorů, které jsme odvysílali poslední den roku 2017.
02.03.2017

Chvilka relaxace na Impulsu

Rádio Impuls si své zaměstnance opravdu rozmazluje. Tentokrát si mohou každý čtvrtek užít masáž od profesionálů ze Studia Andrasa. Podívejte se na fotografie.
16.02.2017

Ruská večeře fotbalistů pražské Sparty

Fotbalisté pražské Sparty vyrazili do Ruska, kde dnes sehrají zápas s týmem Rostov. Na místě je i náš reportér Vašek Komárek, který natočil, jak vypadá uvítací večeře v tradiční kozácké restauraci v Rostově. Podívejte se na videozáznam.
16.02.2017

Ruský tanec pražské Sparty

Kolega Vašek Komárek vyrazil s pražskou Spartou do Ruska, kde fotbalisté dnes odehrají zápas s týmem Rostov. Zúčastnil se nejen uvítací večeře, ale dokonce si i zatančil. Podívejte se na video.
14.02.2017

Plameny šlehají z haly lakovny ve Zvoli u Prahy

Z oken i ze střechy budovy od rána valila oblaka hustého dýmu, konstrukce budovy je navíc nestabilní. Na místě požáru, kde od rána zasahuje 34 hasičských jednotek, byl i reportér Vašek Komárek, který natočil nejen situaci na místě, ale poslechnout si můžete i rozhovor s mluvčím středočeských hasičů Petrem Svobodou.
14.02.2017

Třetí stupeň požárního poplachu ve Zvoli u Prahy

Zvole u Prahy je od rána na nohou! 30 hasičských jednotek tam zasahuje u rozsáhlého požáru lakovny. Na místě byl reportér Václav Komárek, který celou situaci natočil. Na místě navíc zjistil, že záchranáři museli resuscitovat těžce zraněného hasiče, jedna osoba je pohřešovaná a další dva lidé jsou zranění lehce. Jak to na místě ráno vypadalo, se můžete podívat ve videozáznamu.
12.12.2016

Sporťák Standa Sigmund vydal knihu!

Poslední den v roce je pro fotbalové fanoušky možností rozloučit se také s nejpopulárnějším sportem na naší planetě. Už třicet let k tomu dává příležitost silvestrovské derby internacionálů nejslavnějších českých klubů - Sparty a Slavie. I proto vznikla tato knížka, aby přiblížila fotbalový svátek, který nemá ve světě obdoby. Začtěte se do historie vzniku "Posledního derby". Autorem knihy je sportovní redaktor Rádia Impuls Stanislav Sigmund, který tak zúročil své encyklopedické znalosti a vášeň k fotbalu.
08.12.2016

Mikulášská besídka pro naše nejmenší

Jako každý rok, i letos proběhla v Rádiu Impuls dětská Mikulášská besídka. Podívejte se do fotogalerie, jakou radost měli naši nejmenší z dárečků.
29.11.2016

Adventní večírek Ráááádia Impuls

I v Ráááádiu Impuls se před Vánoci slaví. Podívejte se, jak jsme si užili náš Adventní večírek! Jako téma jsme si zvolili - ples.
08.09.2016

Tým Rádia Impuls kopal pro seniory z domova Sue Ryder

V nových dresech se fotbalisté Rádia Impuls na začátku září zúčastnili 8. ročníku benefičního turnaje v malé kopané na pražském Strahově. Výtěžek z něj putoval na podporu péče o seniory v Domově Sue Ryder. Vy si můžete prohlédnout fotografie z turnaje.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.