Podporované projekty

15.11.2018

Do kin přichází pokračování sportovního dramatu Creed II

Rádio Impuls je mediálním partnerem pokračování sportovního dramatu Creed II, na které vás zve do kina.
09.11.2018

Do kin přichází nové drama Balón

Rádio Impuls je mediálním partnerem nového thrilleru Balón, na který vás zve do kina.
09.11.2018

Do kin přichází nový film Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny

15. listopadu vstupuje do našich kin film Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny - druhý z pěti nových dobrodružství z kouzelnického světa J. K. Rowlingové. Rádio Impuls je mediálním partnerem.
21.09.2018

OBECNÍ DŮM

Obecní dům patří právem mezi národní kulturní památky. Je klenotem, jehož význam dalece překročuje hranice České republiky. Zažijte u nás neopakovatelnou atmosféru nádherných koncertů, plesů, výstav a módních přehlídek, nebo si s přáteli vychutnejte noblesu salonků a restaurací.
22.11.2016

WAZE

Je nás na 60 tisíc! Řeč je o agentech Dopravy 007, kteří pro dopravní zpravodajství Rádia Impuls sbírají poznatky ze silnic pomocí dopravní aplikace Waze. Díky jejich/vaší aktivitě si troufáme tvrdit, že máme nejrozsáhlejší síť dopravních agentů a tím i nejrychlejší dopravní informace z celého území České republiky. A co se nevejde do vysílání, najdete ve Waze. Aplikaci můžete stáhnout do svého chytrého telefonu zdarma. Z App store nebo Google play.
10.08.2016

Dopravní navigační aplikace Waze promlouvá hlasem Vlasty Korce

Moderátor dopoledního vysílání Rádia Impuls Vlasta Korec se stal novým hlasem, který vás bude provázet na cestách, upozorní na blížící se nebezpečí nebo vyvede ze zdlouhavé kolony. A to vše v případě, že používáte světovou navigační aplikaci Waze a jste členy Týmu Rádia Impuls.
15.12.2015

Doprava 007 se propojila s aplikací Waze!

Ve snaze nadále posilovat postavení Ráááádia Impuls na poli dopravních informací propojuje nejposlouchanější stanice v Česku svoji Dopravu 007 s mobilní aplikací Waze, která je světově jednou z největších komunitních navigačních aplikací. Řidiči sdílejí zprávy z cest způsobem, který ostatním ušetří čas i peníze na každodenní cestě.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.