Podporované projekty

09.10.2017

Nejčtenější detektivní série současnosti konečně v kinech!

Do kin právě přichází nový detektivní příběh Sněhulák natočený podle knihy z volné série krimirománů Jo Nesba.
25.09.2017

Nezavírejme oči před pacienty s roztroušenou sklerózou

Sklízením slunečnic v Kateřinské zahradě v Praze dnes symbolicky završil Nadační fond IMPULS za podpory Všeobecné fakultní nemocnice v Praze osvětovou kampaň na podporu nemocných s roztroušenou sklerózou s názvem Rozsviťme Českou republiku. Ta od jara upozorňovala na nedostatečnou kvalitu péče o lidi s tímto nevyléčitelným onemocněním a vyzývala veřejnost, aby se spojila a přispěla k jejímu zlepšení.
25.09.2017

Vojta Dyk + B Side Band = ŽIVÁÁÁÁK!

Čeká nás večer plný energie a skvělé muziky. Večer s Vojtou Dykem a kapelou B-Side Band natočený speciálně pro posluchače Impulsu. V úterý 26. září celou hodinu z hudebního klubu Doupě. Začínáme ve 20:00.
22.09.2017

Vojta Dyk + B Side Band = ŽIVÁÁÁÁK!

Čeká nás večer plný energie a skvělé muziky. Večer s Vojtou Dykem a kapelou B-Side Band natočený speciálně pro posluchače Impulsu. V úterý 26. září celou hodinu z hudebního klubu Doupě. Začínáme ve 20:00.
15.09.2017

Užijte si ŽIVÁÁÁÁK na Impulsu s Vojtou Dykem

Už brzy vás na Impulsu čeká večer plný energie a skvělé muziky. Večer naplněný Vojtou Dykem a kapelou B-Side Band. Jen pro posluchače Impulsu jsme připravili speciální a neobyčejný koncert Živáááák se čtyřmi „á“.
01.09.2017

Sraz Wazerů

Blíží se svátek patrona všech řidičů, Svatého Kryštofa. Už v sobotu 16. září ho oslavíme srazem dopravních agentů Rádia Impuls v aplikaci Waze. Říkáme tomu „Sraz Wazerů“.
11.08.2017

Rádio Impuls vede v celkové spontánní znalosti rozhlasových stanic!

Z nově zveřejněných výsledků Radioprojektu za I. a II. čtvrtletí roku 2017, které již více než jedenáct let realizují společně agentury Median a STEM/MARK a ve kterých Rádio Impuls opět obhájilo prvenství v poslechovosti rádií českého rozhlasového éteru, vyplývá, že Rádio Impuls drží první příčku i v celkové spontánní znalosti rozhlasových stanic.
30.06.2017

Skvělý Večer tříkrálový opět na scéně!

Rádio Impuls je již tradičně mediálním partnerem Letních Shakespearovských slavností , které uvedou v období od 1. do 20. srpna Shakespearovu komedii Večer tříkrálový aneb Cokoli chcete.
26.05.2017

Festival úsměvů - Špindlerovské otevírání léta

Rádio Impuls pro své posluchače a příznivce připravilo sérii outdoorových akcí pod názvem Festival úsměvů. První zastávkou bude v sobotu 27. května Špindlerův Mlýn, v areálu Svatý Petr u dojezdu sjezdovek.
22.11.2016

WAZE

Je nás na 60 tisíc! Řeč je o agentech Dopravy 007, kteří pro dopravní zpravodajství Rádia Impuls sbírají poznatky ze silnic pomocí dopravní aplikace Waze. Díky jejich/vaší aktivitě si troufáme tvrdit, že máme nejrozsáhlejší síť dopravních agentů a tím i nejrychlejší dopravní informace z celého území České republiky. A co se nevejde do vysílání, najdete ve Waze. Aplikaci můžete stáhnout do svého chytrého telefonu zdarma. Z App store nebo Google play.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.