Podporované projekty

16.10.2019

Soutěž o ceny k filmu Zloba: Královna všeho zlého

Rádio Impuls je mediálním partnerem premiéry filmu Zloba: Královna všeho zlého. Soutěžte s námi o ceny k filmu. Stačí odpovědět na jednoduchou otázku.
04.06.2019

700 slunečnic pro 700 lidí, kteří si v posledním roce vyslechli verdikt roztroušená skleróza!

Stovky slunečnic vysází po celé republice lidé s roztroušenou sklerózou a jejich příznivci, aby upozornili na nemoc, která postihuje nervový systém a jíž v tuzemsku trpí asi 20 000 lidí. Akce Rozsviťme Českou republiku se tradičně odehrává od konce května, kdy si lidé po celém světě připomínají Světový den boje proti roztroušené skleróze. V Praze jsme 29. 5. zasadili 20 slunečnic, bude jich do konce června 700?
29.04.2019

Rozsviťme Česko

Nadační fond Impuls pořádá happening spojený se sázením slunečnic. Ten vyzývá k podpoře lidí s roztroušenou sklerózou, upozorňuje na úskalí nemoci, umožňuje vidět konkrétního člověka a zanechává za sebou radost.
27.03.2019

Z Marathonu do Athén, nebo z Athén do Sparty?

8. ročník 24hodinového cvičebního Maratonu s roztroušenou sklerózou napříč Evropou i všemi věkovými kategoriemi. Zúčastnil se také tým Rádia Impuls.
14.02.2019

Maraton cvičení s roztroušenou sklerózou aneb křížem krážem celou republikou

Už za dva týdny, 1. 3. startuje 8. ročník cvičebního Maratonu s roztroušenou sklerózou (RS) – MaRS 2019. 24 hodin cvičení na podporu lidí s roztroušenou sklerózou (RS) motivuje k pravidelnému pohybu a cvičení. Pacienti, jejich rodiny, přátelé, ale také lékaři, zdravotní sestry, fyzioterapeuti, ti všichni přijdou podpořit pohybem ty, kteří si svoji nemoc nezavinili.
21.09.2018

OBECNÍ DŮM

Obecní dům patří právem mezi národní kulturní památky. Je klenotem, jehož význam dalece překročuje hranice České republiky. Zažijte u nás neopakovatelnou atmosféru nádherných koncertů, plesů, výstav a módních přehlídek, nebo si s přáteli vychutnejte noblesu salonků a restaurací.
22.11.2016

WAZE

Je nás na 60 tisíc! Řeč je o agentech Dopravy 007, kteří pro dopravní zpravodajství Rádia Impuls sbírají poznatky ze silnic pomocí dopravní aplikace Waze. Díky jejich/vaší aktivitě si troufáme tvrdit, že máme nejrozsáhlejší síť dopravních agentů a tím i nejrychlejší dopravní informace z celého území České republiky. A co se nevejde do vysílání, najdete ve Waze. Aplikaci můžete stáhnout do svého chytrého telefonu zdarma. Z App store nebo Google play.
10.08.2016

Dopravní navigační aplikace Waze promlouvá hlasem Vlasty Korce

Moderátor dopoledního vysílání Rádia Impuls Vlasta Korec se stal novým hlasem, který vás bude provázet na cestách, upozorní na blížící se nebezpečí nebo vyvede ze zdlouhavé kolony. A to vše v případě, že používáte světovou navigační aplikaci Waze a jste členy Týmu Rádia Impuls.
15.12.2015

Doprava 007 se propojila s aplikací Waze!

Ve snaze nadále posilovat postavení Ráááádia Impuls na poli dopravních informací propojuje nejposlouchanější stanice v Česku svoji Dopravu 007 s mobilní aplikací Waze, která je světově jednou z největších komunitních navigačních aplikací. Řidiči sdílejí zprávy z cest způsobem, který ostatním ušetří čas i peníze na každodenní cestě.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.