Rádio Impuls žije celý den radostnou zprávou

Publikováno: 08.10.2019 16:53
Zuřivý rod Růžičků se rozrůstá o malinkatou Amálii Karlu. A světe, div se, už je z toho internetový hit, zjistil kolega Láďa Vonz.

 

Web iDNES.cz má titulek: „Gottova mluvčí porodila, miminko má střední jméno po zpěvákovi.“ Já jenom připomínám, že partnerkou našeho Zuřivého reportéra je mluvčí nedávno zesnulého Karla Gotta Aneta Stolzová. Proto ten mediální zájem. iDNES i Blesk.cz přinášejí také aktuální fotku tatínka s dcerkou, kterou převzaly z našeho facebooku. O události se zmiňují i weby super.cz, expres.cz a extra.cz. Já jsem se Zuřivým Alešem před chvilkou mluvil po telefonu. On se ptal, cituji doslova: „Kterej debil to těm novinářům prozradil?“ Pak si ale uvědomil, že jsme průběh porodu vysílali prakticky v přímém přenosu už od včerejška a sdíleli na sociálních sítích. Na druhou stranu je Růžičkova rodina hvězdou Blesku. S tím ovšem Aleš nesouhlasí a říká: „Ne, ne, Láďo… Já jsem hvězdou metelesku blesku.“ A to už je co říct!

09.10.2019

Blíží se doba vracení zálohovaných PET lahví?

Už teď ale s nimi můžeme dělat jiné krkolomné kousky, třeba si postavit loď. Zajímavé návody našel kolega Láďa Vonz.
07.10.2019

Kdysi velmi oblíbený politik, dnes desperát

Mluvím o Davidu Rathovi, kterému zbývají už jenom minuty na svobodě. Do 18 hodin totiž nastoupí do ruzyňského vězení. Co na to síť a Láďa Vonz?
02.10.2019

Tak toto jsem opravdu nečekal

Karel Gott proslul v posledních dvaceti letech svými děkovačkami na vyhlašování Slavíků. Právě tam se projevil jeho originální smysl pro humor. Některé z nich nám díky síti připomene Láďa Vonz.
02.10.2019

Odešla legenda a obrovská hvězda

Smutná událost, která hýbe nejen českými médii.
30.09.2019

Dnes nás trápí větry a už to pocítila celá republika

Na záhadného Mortimera se zaměřuje Láďa Vonz, který pátral na síti.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.