Kdysi velmi oblíbený politik, dnes desperát

Publikováno: 07.10.2019 16:40
Mluvím o Davidu Rathovi, kterému zbývají už jenom minuty na svobodě. Do 18 hodin totiž nastoupí do ruzyňského vězení. Co na to síť a Láďa Vonz?

Někdejší hejtman a ministr už ráno prozradil Rádiu Impuls, že se ničeho nebojí a že by rád za mřížemi vykonával svoji lékařskou praxi. Rath působil uvolněně, měl dobrou náladu a byl plný optimismu. Taky měl absolvovat návštěvu zubaře, takže má zřejmě spravenou sklovinu. „A v kufříku má s sebou sbaleného Švejka,“ uvádí agentura ČTK. Má sice Švejka, ale také desetimilionový dluh, jak například připomínají Novinky.cz. Jde o sankci, kterou mu za korupci uložil soud. Na tento paradox naráží v diskuzi pod článkem čtenář Jaroslav. „Prý je to sranda, napřed mu sebrali sedm milionů, pak ho odsoudili k pokutě. A teď dostane flastr za to, že nezaplatí, protože nemá z čeho.“ Upřímně, na žádnou velkou závist to není. „Ty jo, jít do vězení. A zrovna když je tak pěkně,“ soudí lakonicky jeden diskutující na webu iDNES.cz. Na sedm let, to už není žádná legrace…

Zdroj obrázku: MAFRA

09.10.2019

Blíží se doba vracení zálohovaných PET lahví?

Už teď ale s nimi můžeme dělat jiné krkolomné kousky, třeba si postavit loď. Zajímavé návody našel kolega Láďa Vonz.
08.10.2019

Rádio Impuls žije celý den radostnou zprávou

Zuřivý rod Růžičků se rozrůstá o malinkatou Amálii Karlu. A světe, div se, už je z toho internetový hit, zjistil kolega Láďa Vonz.
02.10.2019

Tak toto jsem opravdu nečekal

Karel Gott proslul v posledních dvaceti letech svými děkovačkami na vyhlašování Slavíků. Právě tam se projevil jeho originální smysl pro humor. Některé z nich nám díky síti připomene Láďa Vonz.
02.10.2019

Odešla legenda a obrovská hvězda

Smutná událost, která hýbe nejen českými médii.
30.09.2019

Dnes nás trápí větry a už to pocítila celá republika

Na záhadného Mortimera se zaměřuje Láďa Vonz, který pátral na síti.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.