Dívka uvízla ve skříňce na zavazadla

Publikováno: 05.10.2019 11:00
Na Impulsu se podíváme do světa policejních kuriozit. Po netradičních případech tohoto týdne pátral reportér Václav Komárek.

Nejdříve se podíváme na pražské hlavní nádraží za dívkou, která uvízla ve skříňce na zavazadla. 15 letá školačka si do ní vlezla v rámci hry na schovávanou. Kamarádi ji logicky nemohli najít, protože se dveře skříňky beznadějně zabouchly. Do akce tak vyrazili hasiči, kteří dívku vyprostili. Nic se jí nestalo.

Netradiční dopravní nehodu řešili policisté u Klatov. Během ne úplně vydařeného předjížděcího manévru do sebe narazil traktor s dodávkou. Řidičům se naštěstí nic nestalo, ale úklidová četa měla před sebou pořádnou fušku. Z dodávky vypadalo velké množství mražených kuřat a zrní. Z cisterny traktoru se zase vylily desítky litrů fekálií.

Úplně jiný případ s traktorem řešili policisté na Uherskohradišťsku. Zatopil jim muž, který se svérázně vypořádal se ztrátou řidičáku. Koupil si zahradní traktůrek, za který přidělal nákupní vozík a vyjel k nedalekému supermarketu. Šofér byl poněkud nápadný, a protože byl navíc opilý, tak mu policisté zakázali další jízdu. O dvě hodiny později ho ale zahlédli znovu. Jenže muž na zahradním traktůrku před nimi nedobrzdil a narazil do jejich služebního auta.

V přerovském skateparku došlo k velmi nepříjemnému pádu. Školák na jednom ze skokánků nezvládl svou koloběžku a během karambolu přišel o kus prstu. S tím se ale nesmířil náš hrdina týdne, kterým je otec zraněného chlapce. Starostlivý rodič se zhruba hodinu po nehodě do skateparku vrátil a kousek prstu našel. Chlapec má velkou šanci, že nebude mít žádné trvalé následky.

19.10.2019

Po Brně se proháněl emu!

Míříme do světa kuriózního zločinu. Vezme nás tam reportér Václav Komárek.
12.10.2019

Hledaný zločinec jedl hranolky před trafikou

Po Česku se stále potulují popletení zločinci. Jejich pohyb monitoruje reportér Václav Komárek.
28.09.2019

Migranti cvičili v parku jógu

Pomatení zločinci opět řádili. V patách jim byl reportér Václav Komárek.
21.09.2019

Strážníci naháněli klokany

I tento týden řádili pomatení zločinci. Jejich případy zná reportér Václav Komárek.
14.09.2019

Žena ukradla 22 zubních kartáčků

Popletení zločinci opět řádili. Ve stopách jim byl náš reportér Václav Komárek.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.