Zprávou dne je rozhodnutí v kauze Čapí hnízdo

Publikováno: 13.09.2019 16:30
Láďa Vonz přináší nejzajímavější internetové titulky a reakce.

Sám premiér Babiš řekl Rádiu Impuls, že má z toho rozhodnutí radost. Jeho slova sdílíme na twitteru. Nejsilněji se proti závěrům státního zastupitelství vyjádřili Piráti. Na twitteru napsali, že se prostě s názorem pana Šarocha neztotožňují. Mělo by to prý přezkoumat Nejvyšší státní zastupitelství.
Poslanec TOP09 Miroslav Kalousek se ptá, jestli je někdo překvapený? Týdeník Respekt v tom rozhodnutí vidí velké tajemství: „Záhada zastavení případu Čapí hnízdo,“ zní titulek. Komentátor Reflexu hledá důvody, proč se tato kauza nesměla dostat před soud. Už se vyslovila i Unie státních zástupců: „Vyjádření jejich kolegy Erazíma je srozumitelné, nemá ale podrobnosti o případu,“ píše web aktuálně.cz. Lakonicky shrnuje dnešní dění jeden čtenář webu iDNES.cz: „Přání opozice je vyslyšeno, už nemáme trestně stíhaného premiéra.“

Zdroj obrázku: MAFRA

20.09.2019

Abolice nebo brokolice?

Tady dneska každý mluví o abolici, tak jsme se jí podívali na zoubek. Je tady Láďa Vonz.
19.09.2019

Jak je ten politický život nevyzpytatelný

Zatímco pražský primátor Hřib je na vrcholu slávy – má svoji vlastní talk show, tak kanadský premiér hasí skandál. Láďa Vonz nám řekne, o co jde.
18.09.2019

Říkám to na rovinu, my jsme opravdu nechtěli!

My jsme udělali všechno pro to, abychom se tomu fotbalu vyhnuli. Ale ono to nešlo. Ta Slavia hrála tak skvěle… K Lize mistrů se vrací Láďa Vonz.
17.09.2019

Fanoušci Slávie mají pech!

Nejdřív boural autobus s fanoušky Slavie – naštěstí se nikomu nic nestalo. Dalším slávistům pak policie zabavila jejich pivo. Dění v divoké Itálii mapuje Láďa Vonz.
16.09.2019

Co se děje na našich dálnicích?

Minulý týden se po D4 přehnala jakási červená formule, teď řidiči uhýbali před letadlem… Divokou dálniční síť mapuje Láďa Vonz.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.