Zloděj dva dny koulel metrovou sochu

Publikováno: 07.09.2019 11:00
Po týdnu jsme opět nahlédly do světa kuriózního zločinu. Případy napříč republikou sbíral reportér Václav Komárek.

Neuvěřitelný případ řešili policisté z Chrudimi. 35 letý notorický zlodějíček po městě celé dva dny koulel metrovou bronzovou sochu. Umělecké dílo mu dalo pořádně zabrat, protože vážilo přes sto kilogramů. Zloděj na pokraji vyčerpání byl policistům samozřejmě nápadný a tak ho odvezli na služebnu. Socha se co nevidět vrátí k majiteli.

V České Lípě hořel kopec Špičák. Tedy alespoň si to myslel muž, který volal na tísňovou linku. Další lidé si o požáru psali na sociálních sítích. Na Špičák se proto vypravili hasiči, kteří se ale možná museli smát. Žádné plameny z kopce nešlehaly, protože šlo jen o velké rojení mravenců. To si jen mravenčí královna hledala vhodného partnera.

Pořádnou žízeň měl muž z Brna. Jak říká policejní mluvčí David Chaloupka, vůbec mu nevadilo, že má jeho oblíbená pivnice zavřeno: „Objevil totiž otevřené okno, kterým se do restaurace dostal. Odnesl si několik lahví tvrdého alkoholu. Zloděj myslel i na ráno a tak ukradl i nealko.“

Nesprávnou kořist si vybrali zloději z Prahy. Zalíbili se jim dvě jízdní kola svázaná lankovým zámkem. Ten hbitě přeštípli a během několika vteřin na nich odjeli. Jenže zločinci netušili, že jízdní kola patřila strážníkům městské policie. Před zákonem zatím unikají, ale pokud se nechají chytit, tak jim hrozí až dva roky vězení. 

Zdroj obrázku: MAFRA

14.09.2019

Žena ukradla 22 zubních kartáčků

Popletení zločinci opět řádili. Ve stopách jim byl náš reportér Václav Komárek.
31.08.2019

Ukrást se dá i toaletní budka

Popletení zločinci řádí i na konci prázdnin. V policejních spisech pátral reportér Václav Komárek.
24.08.2019

V Česku řádili naháči

Na Impulsu se podíváme do světa kuriózního zločinu. V policejních spisech pátral reportér Václav Komárek.
17.08.2019

Na zahradě přistál fekální vůz

Popletení zločinci zase řádili. Kuriózní případy tohoto týdne zná reportér Václav Komárek.
10.08.2019

Rozmazaný hamburger a beran v casinu

Václav Komárek přichází s případy, které řešili policisté v uplynulém týdnu napříč republikou.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.