Žena ukradla 22 zubních kartáčků

Publikováno: 14.09.2019 11:00
Popletení zločinci opět řádili. Ve stopách jim byl náš reportér Václav Komárek.

Zlodějka z Brna si asi chtěla otevřít vlastní drogérii. Žena totiž neváhala z jedné prodejny na Mendlově náměstí ukrást 22 zubních kartáčků s jemnými štětinkami, čtyři s hrubým vláknem a holítka. Navrch si přibalila i nugátový rohlíček. Policisté ji ale krátce po činu zadrželi.

Hlasité sténání vyděsilo pardubické strážníky. Zvuky se ozývaly zpoza popelnic a strážci zákona se obávali nejhoršího. Jenže když dorazili na místo, tak našli pouze mladý pár, který se u odpadků oddával hlasitým sexuálním hrátkám. Strážníci milencům doporučili, aby se této činnosti oddávali někde jinde, a pokud možno tišeji.

Kuriózní dopravní nehodu řešili policisté na Orlickoústecku. Na rovném a přehledném úseku do sebe narazili dva řidiči. Strážcům zákona se zdály okolnosti nehody podezřelé a tak šoférům dali dýchnout. Oba řidiči v sobě měli téměř dvě promile alkoholu. Teď jim hrozí až rok vězení. 

Hrdinou týdne je muž s berlemi. Nejde o našeho zuřivého reportéra, ale o seniora, který v Jevíčku na Svitavsku pomohl ženě v nesnázích. Mladou slečnu na přechodu přepadl její bývalý přítel, protože neunesl rozchod. Muž ho ale tak dlouho mlátil berlemi přes záda, až toho útočník nechal. Útočníkovi hrozí až deset let vězení.

19.10.2019

Po Brně se proháněl emu!

Míříme do světa kuriózního zločinu. Vezme nás tam reportér Václav Komárek.
12.10.2019

Hledaný zločinec jedl hranolky před trafikou

Po Česku se stále potulují popletení zločinci. Jejich pohyb monitoruje reportér Václav Komárek.
05.10.2019

Dívka uvízla ve skříňce na zavazadla

Na Impulsu se podíváme do světa policejních kuriozit. Po netradičních případech tohoto týdne pátral reportér Václav Komárek.
28.09.2019

Migranti cvičili v parku jógu

Pomatení zločinci opět řádili. V patách jim byl reportér Václav Komárek.
21.09.2019

Strážníci naháněli klokany

I tento týden řádili pomatení zločinci. Jejich případy zná reportér Václav Komárek.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.