Ze světa politiky přichází šokující zpráva!

Publikováno: 25.09.2019 16:49
Hnutí List Jaromíra Soukupa hrozí zánik! Na síti to našel Láďa Vonz.

Muž na síti zažil už druhý šok tohoto dne. Prvním byl email z adresy JiřinaS, který měl v předmětu heslo „Vím o tobě“. Muž na síti tento mail ze strachu neotevřel a nechal tudíž tuto zprávu navždy zahalenou tajemstvím. Co se týká toho Listu Jaromíra Soukupa, čerstvou zprávu přináší web iDNES.cz. Od registrace mělo mít hnutí do půl roku svůj kongres, což se zřejmě nestalo, a tak ministerstvo vnitra může jeho činnost pozastavit. Zakladatelem hnutí není Jaromír Soukup, ale boxeři Pálové. Ti ale nechtějí o současném stavu mluvit. Jasno však mají diskutující čtenáři iDNESu… Cituji: „Vedení je zvoleno, pěkně dlouhé. Je podzim, listy začínají padat.“ A poslední citace: „Kongres přece proběhl. Jaromír Soukup ale jako hlavní řečník, nově zvolený předseda, pokladník, členská základna, předsednictvo, druhý a třetí místopředseda a tiskový mluvčí zapomněl pověřit Jaromíra Soukupa zapisovatelem a ten to nestihl sepsat…“

Zdroj obrázku: MAFRA

30.09.2019

Dnes nás trápí větry a už to pocítila celá republika

Na záhadného Mortimera se zaměřuje Láďa Vonz, který pátral na síti.
27.09.2019

Tady končí veškerá legrace. Tady jde totiž o miliony!

Mladík Lukáš Nečesaný přechází do protiútoku a chce po státu hromadu peněz za neoprávněné obvinění… Zprávu síťově rozebere Láďa Vonz.
26.09.2019

Národním nápojem Čechů je samozřejmě pivo

Ostatně se o něm bavíme už od rána. Láďa Vonz na to jde ale od lesa. Na síti našel zajímavou souvislost mezi pivem a jogurtem.
24.09.2019

Je to jasné, Gréta pobláznila planetu

Oblíbená švédská aktivistka včera vynadala světovým politikům a oni jí za to dokonce zatleskali. K nevšední události se vrací Láďa Vonz.
23.09.2019

Český fotbal má další ostudu!

Dorostenecký zápas v Berouně totiž mával namol opilý rozhodčí, všímá si Láďa Vonz.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.