Václav Noid Bárta: Role Ježíše je pro mě vrchol

Publikováno: 13.09.2019 11:55
Energický, vysportovaný a dobře naladěný. Zpěvák, skladatel, textař, herec a dabér dnes přišel posnídat k Impulsovým. Letos slaví 15 let na české hudební scéně. Kromě toho pilně trénuje na svou první soutěž ve fitness a čeká nový přírůstek do rodiny. Podívejte se na rozhovor.
20.09.2019

Slza před Českým mejdanem představila zbrusu novou píseň

Petr Lexa a Lukáš Bundil ve čtvrtek navštívili Vlastu Korce. Nové album mají téměř hotové a jako ochutnávku zahráli naživo. Ve světové premiéře navíc představili nejnovější song Hoď tam trsa. 19. října skupina Slza zahraje na Českém mejdanu s Impulsem v pražské O2 Aréně. Podívejte se na rozhovor.
19.09.2019

Helena Vondráčková jednou z hvězd na Českém mejdanu s Impulsem

Ani dopravní zácpa nepřekazila stálici české hudební scény návštěvu u Impulsových. Pomalu pracuje na nové desce a už za měsíc vystoupí v O2 Aréně na Českém mejdanu s Impulsem. Doma se může pochlubit úctyhodnou sbírkou šatů a bot. Podívějte se na rozhovor.
16.09.2019

Tohle jsou oni, výherci Cesty kolem světa!

Zuřivý reportér Aleš Růžička předal v pátek v Rudě nad Moravou poukaz na mimořádnou prémii hry Haló, tady Impulsovi.
06.09.2019

Janek Ledecký: Na sociálních sítích jsem z donucení

Zpěvák, kytarista a skladatel přišel v pátek ráno posnídat k Impulsovým. V půlce září se s kapelou chystá na turné, kde vystoupí se symfonickým orchestrem. Návrat ke skupině Žentour prý ale zatím nechystá. Podívejte se na rozhovor.
02.09.2019

Mejdanovou hymnu jsem složil v práci, říká její autor

Jednodenní dovolená je nová hymna letošního Českého mejdanu s Impulsem! Na písni se podílelo duo Lucka & Dave a dnes ji přišli zahrát do studia. Sašovi Komarnickému v rozhovoru prozradili, jak dlouho jim trvalo dát hymnu dohromady, ale také to, čím se živí. Poslechněte si rozhovor.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.