Uvařili jsme nové kolo HTI

Publikováno: 29.09.2019 10:00
V pondělí to vypukne! Přihlašování do hry Haló, tady Impulsovi, kde se často točí statisíce až milion. A tak Honzu napadlo, jak by se pořádná suma dala projíst!


Honza: Zjistil jsem, že nemusí jít ani o drahé restaurace, aby ses plácla přes kapsu. Jsou totiž už ingredience, které jsou dražší, než zlato.

Eva: Už vím, kam míříš. Myslíš třeba šafrán? Je to nejdražší koření, v přepočtu na gramy. Je dokonce dražší než zlato. Důvodem je náročný proces pěstování a sklizně. Připrav si 350 korun za pouhý jeden gram!

Honza: A slyšela si o nejdražší vodě světa? Je v hloubce 600 metrů v oceánu pod Havajskými ostrovy. Je úplně čistá a prý se po ní hubne. Míchá se s normální a třeba v Japonsku se prodává za 9000 korun za 3/4 litru.

Eva: Ty jo, to bych za trošku šafránu a jednu lahev takové vody dala v krámě deset tisíc? To ne!

Honza: Kdybys vyhrála v HTI balík, třeba bys to jednou chtěla vyzkoušet.

Eva: Něco ostřejšího bys tam neměl?

Honza: Jistě, šampus za necelých sedm milionů. Je to lahev z roku 1907. Našli ji v roce 1997 nedopatřením. Tak kdybys měla zájem, dám ti kontakt, kam zavolat.

Eva: Spíš mi dej číslo do HTI, ať vím, kam od pondělka posílat přihlašovací sms.

Honza: Kromě přihlášení přes web Impulsu, který vám klidně může běžet přes Impulsovic tarif, se nic nemění: Naťukáte sms ve tvaru IMPULSOVI mezera VAŠE PŘÍJMENÍ a VÁŠ TELEFON a pošlete na 90011.

Eva: A když se vám povede vyhrát v novém kole balík, máme tu ještě pár milionářských vychytávek. Třeba Bílý lanýž – za půl kila zaplatíte 45 tisíc.

Honza: Meloun Yubari – pěstuje se ve sklenici  - a stojí 25 tisíc za kus.

Eva: A poměrně novým módním výstřelkem labužníků jsou chmelové výhonky, které chutnají trochu jako chřest. Špičky rostlin, které se nevyužijí při výrobě piva, stojí 25 tisíc korun za kilo!

Honza: Prostě, výhru z nového kola v HTI můžete utratit za pár gramů šafránu, nebo peníze zužitkovat podle své úvahy a pořídit si třeba novou lednici.

Eva: Patnáctiny HTI jsme oslavili Cestou kolem světa. V pondělí v pět ráno ohlásíme nové prémie a tím odstartujeme další kolo oblíbené ranní hry.

Krásnou neděli vám přejí Honza Daněk a Eva Hronková

Zdroj obrázku: MAFRA

20.10.2019

DÝŇOVO-MRKVOVÉ PLACIČKY

Reportér Tomáš Kabát si nemohl vynachválit recept Impulsových! Podle jejich návodu nachystal dýňovou pomazánku, dal ochutnat celé redakci a všichni byli nadšení. Pro velký úspěch v dýňovém vaření pokračujeme! Honza s Evou dnes připravili oranžové placičky.
13.10.2019

Dýňová pomazánka

S podzimem přichází únava, kdy se člověku nechce ani vařit. A tak Impulsovi přišli s jednoduchým receptem.
06.10.2019

Impulsovi bojují proti plastům!

Eva Hronková se rozhodla zatočit s plasty a Honzu Daňka poučila, jak se jim co nejvíce vyhnout.
22.09.2019

Pizza na grilu

Startuje podzim a my se na Impulsu loučíme s létem poslední pořádnou grilovanou. Eva s Honzou rozpálili gril!
15.09.2019

Cuketová polévka s kari

V neděli se do kuchyně dostal ranní tým Impuslových. Honza Daněk a Eva Hronková vaří dnes k obědu polévku.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.