Tady končí veškerá legrace. Tady jde totiž o miliony!

Publikováno: 27.09.2019 16:30
Mladík Lukáš Nečesaný přechází do protiútoku a chce po státu hromadu peněz za neoprávněné obvinění… Zprávu síťově rozebere Láďa Vonz.

Ten příběh je známý, táhne se už přes šest let. Lukáš Nečesaný měl už podle obžaloby sedět ve vězení za pokus o vraždu, soudy ale v případu rozhodly jinak. Přehlednou tabulku přináší web iDNES.cz. A z ní se dozvídáme: V roce 2014 udělený trest 16 let vězení. Pak vráceno k novému projednání. Znovu 16 let vězení. Pak pravomocně 13 let vězení. Pak vráceno k novému projednání. Znovu 13 let vězení. A znovu 13 let vězení. Posléze vráceno k novému projednání. Zproštěn obžaloby. Vráceno k novému projednání. Zproštěn obžaloby. Vráceno k novému projednání. Projednání na vrchním soudu. A letos v březnu definitivně zproštěn obžaloby. No, a za to všechno chce Lukáš Nečesaný 45 milionů jako odškodné. Jak poznamenává jeden ze čtenářů iDNESu: „Za tyhle peníze bychom chodili k holiči hodně dlouho…

30.09.2019

Dnes nás trápí větry a už to pocítila celá republika

Na záhadného Mortimera se zaměřuje Láďa Vonz, který pátral na síti.
26.09.2019

Národním nápojem Čechů je samozřejmě pivo

Ostatně se o něm bavíme už od rána. Láďa Vonz na to jde ale od lesa. Na síti našel zajímavou souvislost mezi pivem a jogurtem.
25.09.2019

Ze světa politiky přichází šokující zpráva!

Hnutí List Jaromíra Soukupa hrozí zánik! Na síti to našel Láďa Vonz.
24.09.2019

Je to jasné, Gréta pobláznila planetu

Oblíbená švédská aktivistka včera vynadala světovým politikům a oni jí za to dokonce zatleskali. K nevšední události se vrací Láďa Vonz.
23.09.2019

Český fotbal má další ostudu!

Dorostenecký zápas v Berouně totiž mával namol opilý rozhodčí, všímá si Láďa Vonz.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.