Strážníci naháněli klokany

Publikováno: 21.09.2019 11:00
I tento týden řádili pomatení zločinci. Jejich případy zná reportér Václav Komárek.


Po dálnici D11 se proháněl řidič ve starém Favoritu, když najedou z čista jasna strhl volant a narazil do středových svodidel. Policistům řekl, že nehodu způsobil pavouk, kterého se lekl. Jenže šoférova výpověď má jeden malý háček. V jeho dechu totiž policisté o chvíli později naměřili téměř dvě promile alkoholu. 

Milovník voňavek řádil v Ivančicích na Brněnsku. Zatím neznámý pachatel ukradl z drogérie 26 balení parfémů a toaletních vod. Netradiční vysvětlení k tomuto případu má policejní mluvčí Bohumil Malášek: „Asi chtěl být stále navoněný.“ To ale nic nemění na faktu, že zloději zpusobil škodu za více než 20 tisíc korun a hrozí mu i vězení.

Chlapy ze stavby v Západní ulici v Prostějově pláčou. Rozesmutnil je řidič, který se zatím z neznámých důvodů projel pod rozestavěným domem a zdevastoval pracně vybudované lešení. Škoda se vyšplhala na třicet tisíc korun.

Úplně jiné starosti ale měli naši hrdinové týdne. Jsou jimi strážníci z Trutnova, kteří naháněli klokany. Tříměsíčním mláďatům se ve výběhu tak uplně nelíbilo, a tak se vydali na útěk. Odchyt trval několik dní, ale na strážce zákona nakonec klokani byli krátcí.

Zdroj obrázku: MAFRA

19.10.2019

Po Brně se proháněl emu!

Míříme do světa kuriózního zločinu. Vezme nás tam reportér Václav Komárek.
12.10.2019

Hledaný zločinec jedl hranolky před trafikou

Po Česku se stále potulují popletení zločinci. Jejich pohyb monitoruje reportér Václav Komárek.
05.10.2019

Dívka uvízla ve skříňce na zavazadla

Na Impulsu se podíváme do světa policejních kuriozit. Po netradičních případech tohoto týdne pátral reportér Václav Komárek.
28.09.2019

Migranti cvičili v parku jógu

Pomatení zločinci opět řádili. V patách jim byl reportér Václav Komárek.
14.09.2019

Žena ukradla 22 zubních kartáčků

Popletení zločinci opět řádili. Ve stopách jim byl náš reportér Václav Komárek.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.