Pan prezident Zeman nosí prvňáčkům dárky!

Publikováno: 02.09.2019 16:31
Loni jim přinesl knížky a letos jim přinesl… knížky. Láďa Vonz ale zjistil, že se nejedná o obyčejné knihy.

Pan prezident loni navštívil školu v Praze 6. Prvňákům tam jeho manželka Ivana rozdala policejní pohádky. Letos hlava státu zamířila do Třince. A tam paní Ivana opět rozdávala prvňákům policejní pohádky. Zeman se loni prvňákům přiznal, že jako kluk hrozně nerad vstával. A dnes v Třinci znovu prozradil, že jako kluk hrozně nerad vstával. Takže by se dalo říct, že vše proběhlo úplně stejně jako loni. Až na to, že v Třinci na hlavu státu nikdo nekřičel „Fuj, táhni“ jako v Praze.

Zdroj obrázku: MAFRA

03.09.2019

Češi se připravují na výměnu televizí

V listopadu totiž začneme přecházet na nový vysílací standard DVB-T2. A my jako diváci budeme potřebovat set top box nebo novou televizi, která tento standard zvládne. Síťově to doplní Láďa Vonz.
30.08.2019

Plzeňský Prazdroj zdraží!

Šéfredaktorská elektronická pošta nabízí jednu perlu za druhou. To je známá věc. Šéfredaktor tak má přehled o chytrém oblečení do deště nebo o nových trendech v obchodování se zlatem. Další sbírku nabídek přináší Láďa Vonz.
29.08.2019

Předpověď hovoří jasně: Bude horko!

Podle všeho nás ale čeká poslední tropický víkend tohoto roku. Další drobky ze sítě přináší Láďa Vonz.
28.08.2019

Pražská Slavia míří do Ligy mistrů!

Sice musí večer přejít přes rumunskou Kluž, má ale hodně dobře našlápnuto. Fotbalový zápas je jedním z hlavních témat na internetu, pokračuje Láďa Vonz.
27.08.2019

Kamiony zřejmě opustí silnice

Úplně zmizí ze silnic o nedělích. Vláda chce zpřísnit pravidla pro jejich provoz a rozšířit dobu, kdy nebudou moci jezdit. Na zpravodajskou novinku se síťovým okem dívá Láďa Vonz.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.