Národním nápojem Čechů je samozřejmě pivo

Publikováno: 26.09.2019 18:00
Ostatně se o něm bavíme už od rána. Láďa Vonz na to jde ale od lesa. Na síti našel zajímavou souvislost mezi pivem a jogurtem.

Představte si, že pivo je stále oblíbeným produktem na stránkách letáků. „Tradiční nabídka obchodních řetězců se prostě bez něj dlouhodobě neobejde,“ uvádí například aktuálně.cz nebo Deník. Takový jogurt bychom mohli zařadit do kategorie skokan roku, protože v letácích vystřídal v oblíbenosti kuřecí maso. To naopak zažívá prudký propad z prvního místa před třemi lety na současnou jedenáctou pozici. Takže v letácích dnes nejčastěji vidíme jogurty, pivo a sýry. Na webu se dá udělat jednoduchá kontrola. Dokonce existuje stránka letákomat.cz. Takže tady máme první on line leták… A co myslíte? Má ho tam! Nádhernej lahváč za 19,90! A na příští týden bonus… Rovnou celá petka dvoulitrovka za 29,90! Teď další řetězec. Koukám, vepřová plec bez kosti, jogurt, tuzemák, mlíko, kafe, kečup… Hmm… Jo, mám to. Na straně 6, to je panečku nabídka! Alespoň osm druhů piva za bezva ceny. Takže potvrzeno sečteno. Pivo v letácích opravdu jede.

Zdroj obrázku: MAFRA

30.09.2019

Dnes nás trápí větry a už to pocítila celá republika

Na záhadného Mortimera se zaměřuje Láďa Vonz, který pátral na síti.
27.09.2019

Tady končí veškerá legrace. Tady jde totiž o miliony!

Mladík Lukáš Nečesaný přechází do protiútoku a chce po státu hromadu peněz za neoprávněné obvinění… Zprávu síťově rozebere Láďa Vonz.
25.09.2019

Ze světa politiky přichází šokující zpráva!

Hnutí List Jaromíra Soukupa hrozí zánik! Na síti to našel Láďa Vonz.
24.09.2019

Je to jasné, Gréta pobláznila planetu

Oblíbená švédská aktivistka včera vynadala světovým politikům a oni jí za to dokonce zatleskali. K nevšední události se vrací Láďa Vonz.
23.09.2019

Český fotbal má další ostudu!

Dorostenecký zápas v Berouně totiž mával namol opilý rozhodčí, všímá si Láďa Vonz.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.