Migranti cvičili v parku jógu

Publikováno: 28.09.2019 11:00
Pomatení zločinci opět řádili. V patách jim byl reportér Václav Komárek.

V jednom olomouckém parku leželo na trávě pět migrantů. Alespoň si to myslel muž, který uprchlíky okamžitě nahlásil na policii. Strážci zákona rychle vyrazili na místo a nestačili se divit. O žádné migranty nešlo, to jen skupinka mladých lidí cvičila na trávě jógu.

To jeden chlapík z Brněnska se přesvědčil, že je láska občas krutá. Přítelkyně mu dala košem a začala chodit s jeho známým. Jak říká policejní mluvčí Bohumil Malášek, nešťastný mládenec se proto rozhodl, že se svému teď už jistě bývalému kamarádovi pomstí. „Odneslo to jeho auto. Zhrzený muž na vozidle propíchal všechna kola a rozbil zadní okno.“

Trošku jiný druh lásky prožil muž z Plzně. Nedaleko tamního autobusového nádraží ho zastavily dvě ženy a nabídly mu sexuální služby. Mladík souhlasil, odešel s nimi do nedalekého parku a svlékl se do naha. Jenže tím také celé představení skončilo. Ženy mu rychle sebraly peněženku, kraťasy a spodní prádlo a z místa utekly. Nahý muž tak byl o deset tisíc korun chudší a žádného sexuálního zážitku se nedočkal.

Teď si povíme příběh jedné žhářky z Kadaně. Jde o ženu, která zapálila kontejner s plasty, pár minut pozorovala oheň, a pak na sebe zavolala policii. Žhářka skončila na služebně a z ničeho nic se začala přiznávat k mnoha dalším požárům kontejnerů. Teď už proto sedí ve vazbě a hrozí jí až rok vězení.

19.10.2019

Po Brně se proháněl emu!

Míříme do světa kuriózního zločinu. Vezme nás tam reportér Václav Komárek.
12.10.2019

Hledaný zločinec jedl hranolky před trafikou

Po Česku se stále potulují popletení zločinci. Jejich pohyb monitoruje reportér Václav Komárek.
05.10.2019

Dívka uvízla ve skříňce na zavazadla

Na Impulsu se podíváme do světa policejních kuriozit. Po netradičních případech tohoto týdne pátral reportér Václav Komárek.
21.09.2019

Strážníci naháněli klokany

I tento týden řádili pomatení zločinci. Jejich případy zná reportér Václav Komárek.
14.09.2019

Žena ukradla 22 zubních kartáčků

Popletení zločinci opět řádili. Ve stopách jim byl náš reportér Václav Komárek.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.