Lucie Bílá pokřtila nový kalendář Českého mejdanu s Impulsem

Publikováno: 20.09.2019 12:00
Česká slavice ve čtvrtek zavítala k Fandovi a jeho bandě. Hýřila dobrou náladou a přidala i několik vtipných historek. Vydává nové album, natočila nový videoklip a chystá vánoční turné. Slavnostně pak pokřtila nový kalendář Českého mejdanu s Impulsem, na kterém vystoupí 19. října v pražské O2 Aréně.
17.10.2019

Jiří Mádl: Film je takový, jaký je režisér

Mladý a úspěšný herec, režisér a scénárista byl středečním hostem Fandy a jeho bandy. Do kin míří akční komedie První akční hrdina, kde se představí v titulní roli. Dokončil seriál Sever a ve filmu Hra se ukáže ve velmi odvážné erotické scéně. Podle čeho si vybírá role a o čem bude jeho nový film? Podívejte se na celý rozhovor.
04.10.2019

Nenechám si zkazit den nějakým blbem, říká Pepa Vojtek

Zpěvák, lídr kapely Kabát a také herec Pepa Vojtek si ve středu přišel popovídat k Fandovi a jeho bandě. Momentálně účinkuje v 9 muzikálech a s kapelou už plánuje novou desku. Kromě povídání o práci, zavzpomínal i na zesnulého Karla Gotta.
04.10.2019

Chinaski pokřtili novou desku

U Fandy a jeho české bandy ve čtvrtek odpoledne byla skupina Chinaski. Živě zahráli tři starší písníčky a také představili nový singl Láska a data. Nezapomněli zavzpomínat i na Karla Gotta. Podívejte se na video.
26.09.2019

Nejsem zvyklý být s jednou ženou, přiznal Marian Vojtko

Miluje ženy, víno a zpěv. Zásadně nejezdí hromadnou dopravou a kvůli roli Tarzana začal chodit do posilovny. Původem slovenský operní a muzikálový zpěvák byl středečním hostem Fandy a jeho bandy. Jak se stará o hlas a bude se už konečně ženit? Podívejte se na celý rozhovor.
19.09.2019

Strašně mě baví překvapovat lidi, říká Michal Nesvadba

Populární herec, mim, výtvarník a scénárista si ve středu přišel popovídat k Fandovi a jeho bandě. Kromě toho, že už 20 let baví děti v televizním pořadu Kouzelná školka, je také sběratelem nejrůznějších ruchů. Na příští rok chystá velkou kolečkovou show. Podívejte se na rozhovor.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.