Kariéru herečky nelze skloubit s péči o velkou rodinu, říká Žilková

Publikováno: 03.09.2019 11:54
Zuzana Bubílková v dnešních Třech Impulsech na tělo zpovídala herečku a manželku velvyslance v Izraeli Veroniku Žilkovou.

Ta se ve vysílání svěřila s tím, že postupem času zjistila, že jak práci, tak rodinu šidí. Pořádnou fuškou třeba bylo pouhé ranní vypravení jejích 5 vlastních a 2 osvojených dětí. „Těm mužům ráno hodina stačila, ale mně trvalo, než jsem vyexpedovala všechny děti. Ty navíc měly zapomenutý sběr, nepodepsané papíry do školy, přihlášky. Jednou se mi také stalo, že syn odešel do školy a za hodinu mi zavolal s tím, že nemá školní tašku a jestli to kostkované, co má na sobě, je pyžamo." Žilková v nadsázce a s úsměvem dodala, že povolání herečky nebo učitelky by měly vykonávat jen bezdětné ženy. 

Známá česká herečka žije spolu s velvyslancem Martinem Stropnickým v Izraeli a překvapilo ji tam množství dětí v rodinách. „Tady je běžné mít 12 dětí, moje učitelka angličtiny má 20 vnuků a je stará jako já."

Zdroj obrázku: MAFRA

04.09.2019

S DVB-T2 se zvýší kvalita obrazu, říká odborník

Hostem Zuzany Bubílkové v Třech Impulsech na tělo byl Marcel Procházka z Českých radiokomunikací.
02.09.2019

Robert Plaga: Do školy bych se klidně vrátil i za této éry

Hostem Zuzany Bubílkové byl ministr školství Robert Plaga. Ten se moderátorce Zuzaně Bubílkové svěřil s tím, že by se chtěl znovu stát školákem.
26.06.2019

Mrzí nás, že ČSSD zmiňovali demonstranti na Letné, říká Chvojka

Na protivládní demonstraci, které se zúčastnilo asi čtvrt milionu lidí, se objevila řada transparentů zaměřených proti ČSSD.
25.06.2019

Záchranáře bych nejraději obkládal ledem, reaguje na vysoké teploty ředitel záchranné služby

Teploty v tomto týdnu vysoko přesahují třicet stupňů Celsia. Ředitel záchranné služby Jihočeského kraje Marek Slabý přiznává, že tropické dny přidělávají vrásky na čele řidičům sanitek i zdravotníkům.
24.06.2019

Jednou mě nasál mrak, říká moderátor a pilot Koranteng

Televizní moderátor Rey Koranteng je velkým fanouškem letadel. Dokonce má licenci na pilotování větroně a ve volném čase létá.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.