Je to jasné, Gréta pobláznila planetu

Publikováno: 24.09.2019 16:32
Oblíbená švédská aktivistka včera vynadala světovým politikům a oni jí za to dokonce zatleskali. K nevšední události se vrací Láďa Vonz.

Leckdo z populární Grety Thunberg dostává vyrážku. Její odpůrci na sociálních sítích poukazují velmi často na to, že se „ulejvá“ ze školy. Web Dotyk.cz dokonce zkoumá její prospěch. Ten je ale nadmíru dobrý: samé jedničky kromě švédštiny (u nás by to byla čeština), ekonomie a tělocviku. Pan Strejček z Institutu Václava Klause už na dvtv pojmenovává nové hnutí: Gretismus. 16letá aktivistka říká, že jí politici svými prázdnými slovy zničili dětství, odpůrci jí odpovídají, že dětství jí zničili hlavně rodiče a těm má za to poděkovat. Na twitteru se objevily i poznámky, že Gretu milují severní Korejci. Prý se domnívali, že demonstruje za Kima. Byly to ale demonstrace za klima.

Zdroj obrázku: WIKIPEDIA

30.09.2019

Dnes nás trápí větry a už to pocítila celá republika

Na záhadného Mortimera se zaměřuje Láďa Vonz, který pátral na síti.
27.09.2019

Tady končí veškerá legrace. Tady jde totiž o miliony!

Mladík Lukáš Nečesaný přechází do protiútoku a chce po státu hromadu peněz za neoprávněné obvinění… Zprávu síťově rozebere Láďa Vonz.
26.09.2019

Národním nápojem Čechů je samozřejmě pivo

Ostatně se o něm bavíme už od rána. Láďa Vonz na to jde ale od lesa. Na síti našel zajímavou souvislost mezi pivem a jogurtem.
25.09.2019

Ze světa politiky přichází šokující zpráva!

Hnutí List Jaromíra Soukupa hrozí zánik! Na síti to našel Láďa Vonz.
23.09.2019

Český fotbal má další ostudu!

Dorostenecký zápas v Berouně totiž mával namol opilý rozhodčí, všímá si Láďa Vonz.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.