Fotbalová horečka stoupá!

Publikováno: 06.09.2019 15:37
Česká reprezentace hraje o účast na euru proti balkánským soupeřům. A světe, div se, je tam i náš Zuřivý reportér! Pokračuje Láďa Vonz.

Naši se už zítra odpoledne utkají s Kosovem. Na stadionu tam s nimi bude Zuřivý reportér Rádia Impuls. Všichni víme, že s sebou tahá francouzské hole, protože má po nehodě na skateboardu sešroubovanou nohu. V našem vysílání už Aleš Růžička prozradil, že na pražském letišti ho málem vysvlékli donaha, protože pořád pípal. A nebylo jasné, jestli to byly ty hole anebo šrouby. Ale spíš ty šrouby, protože Aleš pípal i bez holí. Jinak naši fotbalisté hrají v Kosově vůbec poprvé. V hlavním městě Prištině je teď krásných 28 stupňů a Zuřivý reportér se už těší na zítřejší odpoledne – začíná se v 15 hodin! Aktuální fotografie z odletu našich fotbalistů nabízí oficiální facebook reprezentace. Snad výsledek zápasu potěší i fanouška Petra, který v komentáři píše, že ho to moc nezajímá, že raději tentokrát basket.

Zdroj obrázku: MAFRA

13.09.2019

Zprávou dne je rozhodnutí v kauze Čapí hnízdo

Láďa Vonz přináší nejzajímavější internetové titulky a reakce.
10.09.2019

Český fotbal musí odčinit kosovskou ostudu!

Není jiné cesty, než večer porazit Černou Horu. Vědí to naši reprezentanti a vlastně to ví i celá síť. Je tady Láďa Vonz.
05.09.2019

Češi milují pistáciové fabie!

Hitem facebooku jsou fotografie s touto nadmíru oblíbenou škodovkou. Zjistil to Láďa Vonz.
04.09.2019

Kapela Lunetic se rozpadá!

Mediální prostor ovládají Čapák a Koněv! To je jasná věc. Síť má ale ode dneška nové téma z hudebního šoubyznysu, které přináší Láďa Vonz.
03.09.2019

Češi se připravují na výměnu televizí

V listopadu totiž začneme přecházet na nový vysílací standard DVB-T2. A my jako diváci budeme potřebovat set top box nebo novou televizi, která tento standard zvládne. Síťově to doplní Láďa Vonz.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.