Češi se připravují na výměnu televizí

Publikováno: 03.09.2019 16:47
V listopadu totiž začneme přecházet na nový vysílací standard DVB-T2. A my jako diváci budeme potřebovat set top box nebo novou televizi, která tento standard zvládne. Síťově to doplní Láďa Vonz.

Lidem začne mizet televizní signál! To je titulek webu aktuálně.cz. Na stránkách se dočteme, proč se tak stane a co proti tomu můžeme dělat. A nemusíme si nutně kupovat nový televizor! České radiokomunikace už spustily svůj infokanál a jeho tváří je moderátor Jan Tuna. „Neměl tam spíše být Láďa Hruška?“ ptá se jeden ze čtenářů na twitteru. Ministerstvo průmyslu a obchodu už vypočítalo, kolik ten přechod na DVB-T2 bude stát naše divácké kapsy. No, je to ve stamilionech korun, uvádí web lupa.cz. A za citaci stojí jeden z komentářů: „Přechod na H.264 je nesmysl, vždyť je zastaralý. Penetrace televizorů s H.264 byla v Česku minimální, ani ne 10 % a HEVC ještě před časem neuměly, to bylo ještě brzo.“ Tak, a je to…

13.09.2019

Zprávou dne je rozhodnutí v kauze Čapí hnízdo

Láďa Vonz přináší nejzajímavější internetové titulky a reakce.
10.09.2019

Český fotbal musí odčinit kosovskou ostudu!

Není jiné cesty, než večer porazit Černou Horu. Vědí to naši reprezentanti a vlastně to ví i celá síť. Je tady Láďa Vonz.
06.09.2019

Fotbalová horečka stoupá!

Česká reprezentace hraje o účast na euru proti balkánským soupeřům. A světe, div se, je tam i náš Zuřivý reportér! Pokračuje Láďa Vonz.
05.09.2019

Češi milují pistáciové fabie!

Hitem facebooku jsou fotografie s touto nadmíru oblíbenou škodovkou. Zjistil to Láďa Vonz.
04.09.2019

Kapela Lunetic se rozpadá!

Mediální prostor ovládají Čapák a Koněv! To je jasná věc. Síť má ale ode dneška nové téma z hudebního šoubyznysu, které přináší Láďa Vonz.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.