Češi milují pistáciové fabie!

Publikováno: 05.09.2019 16:54
Hitem facebooku jsou fotografie s touto nadmíru oblíbenou škodovkou. Zjistil to Láďa Vonz.

Na fenomén pistáciových fabií upozorňuje Mladá fronta Dnes a také web iDNES.cz. Lidé milují tuhle škodovku ne proto, že to je škodovka, ale právě kvůli té atypické zelené barvě pistácií. Facebooková skupina pod názvem Pistáciové fábie má devět tisíc členů! Ti si vyměňují fotografie automobilů, které potkávají na svých cestách.
Jednou to je náhodné setkání na parkovišti, podruhé fotka z auta, jindy ji chytí fotolovec z autobusu nebo z jedoucího vlaku. Tu z Kunratic, tu ze Znojma, z Vysočiny či z Plzně. Jeden unikát pistáciové fabie se dokonce vyhříval na břehu Dunaje v Maďarsku. Jak říká jeden z nadšenců, týdně potká i tři Pistácie. Jinak na facebooku se dá objevit i jiné jméno… Pistofabule. „V Praze 7 žádné nejsou, potkávám jenom passaty a volva,“ píše zklamaně fanoušek Dan. A zážitek dalšího pistáciofila: „Hned jak mě zmerčila, dala se na útěk.“ A nakonec výzva na tělo: „Bude sraz? Jednu mám doma.“

Zdroj obrázku: Facebookový profil: Pistáciová fabie

13.09.2019

Zprávou dne je rozhodnutí v kauze Čapí hnízdo

Láďa Vonz přináší nejzajímavější internetové titulky a reakce.
10.09.2019

Český fotbal musí odčinit kosovskou ostudu!

Není jiné cesty, než večer porazit Černou Horu. Vědí to naši reprezentanti a vlastně to ví i celá síť. Je tady Láďa Vonz.
06.09.2019

Fotbalová horečka stoupá!

Česká reprezentace hraje o účast na euru proti balkánským soupeřům. A světe, div se, je tam i náš Zuřivý reportér! Pokračuje Láďa Vonz.
04.09.2019

Kapela Lunetic se rozpadá!

Mediální prostor ovládají Čapák a Koněv! To je jasná věc. Síť má ale ode dneška nové téma z hudebního šoubyznysu, které přináší Láďa Vonz.
03.09.2019

Češi se připravují na výměnu televizí

V listopadu totiž začneme přecházet na nový vysílací standard DVB-T2. A my jako diváci budeme potřebovat set top box nebo novou televizi, která tento standard zvládne. Síťově to doplní Láďa Vonz.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.