Akusťák Daniela Landy

Publikováno: 10.09.2019 10:36
Proslulý dobrodruh, motivátor a rebel vyjíždí na akustické turné. Ano, Daniel Landa!

Ještě před tím, než navštívíte jeho koncert osobně, můžete se naladit speciálním akustickým Živáááákem Rádia Impuls – koncertem natočeným v pražském hudebním klubu Doupě.

Přestože je Daniel Landa zvyklý na vyprodané velké haly, říká, že se mu s posluchači lépe komunikuje v komorním prostoru: „Akustická forma je pro mě napínavá tím, že mohu daleko lépe malovat obrázky textů. Jsou to vlastně takové malé filmečky, které se snažím popsat co nejlépe.“

Jak akustická podoba Landovým písním sluší, můžete posoudit tento čtvrtek 12. září od 20 hodin.

Malou ochutnávku Živááááku Rádia Impuls najdete v přiloženém videozáznamu.

 

18.07.2019

Vzhůru na střechu! Podívejte se na výjimečný koncert skupiny Kabát

7. května se na jedné z pražských střech sešly desítky posluchačů Rádia Impuls a fanoušků legendární teplické skupiny při pokračování výjimečné série Živáááák Rádia Impuls.
30.05.2019

Olympic hraje Želvu

První československé bigbítové album má na kontě skupina Olympic. A přestože vyšlo před víc než 50 lety (v roce 1968) bude mít svou premiéru také letos. Ve čtvrtek 30. května od 20.00 odvysílá Rádio Impuls kompletní koncertní provedení Želvy tak, jak ho kapela zahrála ve výjimečném prostředí pražského hudebního klubu Doupě.
06.05.2019

Kabát zahraje živě na střeše!

Kultovní česká kapela hraje už 30 let ve stejném složení. Co to chce? Pořádnou oslavu přece.
01.03.2019

No Name akusticky

Populární slovenská skupina No Name v letošním roce vyrazila na výjimečné akustické turné a zahrála také v našem hudebním klubu Doupě.
22.02.2019

Svátek české muziky

Jsme tu už 20 let. A celé ty roky žijeme českou muzikou. Ano, Rádio Impuls slaví 25. února kulaté narozeniny.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.