Zloděj ukradl z márnice pytle cementu

Publikováno: 03.08.2019 11:00
Po kuriózních případech tohoto týdne pátral reportér Václav Komárek.

Podíváme se do Lulče na Vyškovsku za zlodějem, který se vloupal do márnice a ukradl tam třicet pytlů cementu. Podle policie jde pravděpodobně o zločince, který se do márnice pokoušel dostat opakovaně. Před několika týdny z ní totiž zmizel plastový buben s prodlužovacím kabelem. Milovník márnic ale zatím spravedlnosti uniká.

Míříme do Rajhradu na Brněnsku za zlodějem, který zatoužil po pálence. Zločinec proto překonal visací zámek a jednomu nešťastníkovi ukradl osm padesátilitrových sudů s meruňkovým kvasem. Podle policejního mluvčího Bohumila Maláška ale zloděj musí na svém lupu ještě zapracovat: „Pokud se mu podaří dokončit kvasný proces, tak se můžete těšit na nemalé množství kvalitní pálenky. Majiteli způsobil škodu za šest tisíc korun.“

Neuvěřitelný zážitek má za sebou český turista, který cestoval autem po Norsku. Muž si užíval poklidné jízdy do doby, než se musel rychlým manévrem vyhnout losovi. Ve smyku ale naboural do medvěda, který stál poblíž. Řidič ani zvířata naštěstí neutrpěla žádná vážná zranění. Norští policisté ale podobný případ nepamatují.

Nevydařené rande má za sebou třicetiletá žena z Prahy. Ta si se svým milým užívala romantiku na lodi kotvící na náplavce, ale v jednu chvíli jí spadla kabelka do Vltavy. Rázem přišla o drahý mobil a o dvacet tisíc v hotovosti. Žena šla domů a přemýšlela. Druhý den ale zkontaktovala naše hrdiny týdne. Šlo o pražské strážníky, kteří se potopili do vody a kabelku během patnácti minut vytáhli. Mobil už asi nefunguje, ale hotovost je v pořádku.

Zdroj obrázku: MAFRA

10.08.2019

Rozmazaný hamburger a beran v casinu

Václav Komárek přichází s případy, které řešili policisté v uplynulém týdnu napříč republikou.
27.07.2019

Popletení zločinci se opět činili

Černý kozel a virtuální štěně. I takové případy museli v uplynulém týdnu řešit policisté. Teď už ale pokračuje reportér Václav Komárek.
20.07.2019

Létající kánoi a podivín se šesti kabelkami

Na Impulsu se teď zaměříme na kuriózní zločiny tohoto týdne. Pátral po nich reportér Václav Komárek.
13.07.2019

I tento týden policisté řešili hned několik bizarních případů

Šlo třeba o netradiční sousedský spor nebo o neúnavného plavce. Teď už ale pokračuje reportér Václav Komárek.
05.07.2019

Zatímco nakupovala, ujel ji manžel!

I první prázdninový týden byl plný kuriózního zločinu. Po velmi zvláštních případech pátral reportér Václav Komárek.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.