Zívá celé Česko

Publikováno: 19.08.2019 17:25
On nám v noci špatně spal i Láďa Vonz. Na síti už našel několik rad, jak se toho neduhu zbavit.

Tentokrát šlo o noční úsek mezi půl druhou a půl pátou, kdy normálně spím jako dřevěný kmen. Špatný spánek zřejmě způsobilo fyzické vyčerpání po tahání dlažby na terase. Muž na síti je jinak známý tím, že občas trpí syndromem nedělního odpoledne. A nespavost z neděle na pondělí je jedním z příznaků.
Špatné spaní je trnem v oku  některých webů jako například patálie.cz, kde je článek s titulkem: „Hrůza, zase bude pondělí!“ Stránky absolvent.cz nabízí recepty, jak se toho syndromu zbavit. Největším nepřítelem je prý stereotyp, a tak je dobré vyrazit v neděli třeba na trh a ne do supermarketu. Nepíše se tam ale, co dělat v případě, že půjdeme na trh a ten syndrom se znovu objeví. No, a opravdu originální radu na přežití nedělního odpoledne a pracovního pondělka nabízí web tojemasakr.cz: „V pondělí si máme říct, že už pozítří je středa, což je pouhý den před čtvrtkem, po kterém následuje pátek. A ten už nějak doklepeme.“

Zdroj obrázku: MAFRA

23.08.2019

Co vše se dá odnést z hotelového pokoje...

Na to jsme se ptali v ranním Tématu dne a zaznamenali jsme celou škálu suvenýrů. Naši posluchači si odvážejí šampóny i povlečení na polštář. Na další upomínkové předměty narazil Láďa Vonz.
22.08.2019

Spojené státy chtějí opravdu koupit Grónsko!

Informace už putuje na síti několik dní, dokonce ji potvrdil ekonomický poradce Bílého domu. O mezinárodní skandál je tak postaráno, zjišťuje Láďa Vonz.
21.08.2019

Rýsuje se nám nový ministr kultury

Křeslo obsadí ostřílený Lubomír Zaorálek. A podle všech signálů to projde! Téma přináší Láďa Vonz.
20.08.2019

Liga mistrů je na dosah!

Je v tom ale jeden háček, fotbalová Slavia by měla nastřílet víc gólů než soupeř z rumunské Kluže. Co na to říká facebook? To ví Láďa Vonz.
16.08.2019

Víme jak na bytovou krizi

Je tady Láďa Vonz, který na síti našel řešení drahých bytů! Ono to půjde, ne že ne…
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.