Víme jak na bytovou krizi

Publikováno: 16.08.2019 16:30
Je tady Láďa Vonz, který na síti našel řešení drahých bytů! Ono to půjde, ne že ne…

Internet je toho plný – cena jednoho metru čtverečního v Praze přesáhla teď v létě sto tisíc korun! Takže malý šedesátimetrový byt stojí přes šest mega. A jelikož je hypotéka pro spoustu lidí stále méně dostupnější, je to tvrdý oříšek.
Řešením je malometrážní bydlení – tedy méně metrů za méně peněz. Web Seznam zprávy ukazuje byt o osmi metrech čtverečních, ve kterém je – podržte se – záchod, umyvadlo, sprcha, postel o šířce sedmdesáti centimetrů a malý kuchyňský kout. To vše bratru za milion! Vlastně to není žádná novinka. Jedna cestovatelka žije v přeplněném japonském Tokiu také v bytečku o ploše osmi metrů. Australanka tam má všechno, co potřebuje: kuchyni s mikrovlnkou, miniaturní sedačku, pracovní kout, jídelní stolek, koupelnu s toaletou a úložné skřínky. Po strmých schodech se dostane i do ložnice, píše web jenženy.cz. Mikrobyt sice připomíná úzkou předsíňku, obyvatelka je tam ale šťastná a spokojená! Ještěže má příbuzné až v Austrálii.

Zdroj obrázku: MAFRA

20.08.2019

Liga mistrů je na dosah!

Je v tom ale jeden háček, fotbalová Slavia by měla nastřílet víc gólů než soupeř z rumunské Kluže. Co na to říká facebook? To ví Láďa Vonz.
19.08.2019

Zívá celé Česko

On nám v noci špatně spal i Láďa Vonz. Na síti už našel několik rad, jak se toho neduhu zbavit.
15.08.2019

Obložený chlebíček je zpropadený vynález

Českou lahůdku tak hodnotí známý odborník na etiketu Ladislav Špaček. A teď si představte, že si na mejdanu vezmete chlebíček s vajíčkem. To je dnešní chuťovka Ládi Vonze.
14.08.2019

Nalepovací dálniční známky to mají spočítané

V roce 2021 už budeme používat pouze elektronické. A nám řidičům se uleví – končí totiž pracné odlepování známek z předního skla. A to je téma pro Láďu Vonze.
13.08.2019

Na Slovensku se ztrapnila mluvčí ministerstva kultury.

Bývalá slovenská vícemiss nedokázala odpovědět na jednoduchou otázku novinářky. Ministerstvo tak nemá ani mluvčí a dokonce ani celý tiskový odbor, zjistil na síti Láďa Vonz.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.