Rýsuje se nám nový ministr kultury

Publikováno: 21.08.2019 17:06
Křeslo obsadí ostřílený Lubomír Zaorálek. A podle všech signálů to projde! Téma přináší Láďa Vonz.

Dělám jeden klik za druhým, ale na twitteru mlčí mluvčí pana prezidenta Ovčáček. Ticho je také na účtu bývalého ministra zahraničí. Ani Andrej Babiš na twitteru kupodivu ministra nekomentuje. Šéf ČSSD Hamáček tvítuje, že Zaorálek bude posilou vládního týmu.
Jedna z reakcí ale připomíná rok 2013. Tehdy ho prezident Zeman nechtěl jmenovat ministrem zahraničí – tak aby se ta situace náhodou neopakovala… Ale pozor, to se nestane. Česká televize hlásí, že prezident Zeman se jmenováním souhlasí.
Některé servery připomínají někdejší výrok Andreje Babiše. Ten před dvěma lety prohlásil, že je Zaorálek líný tlučhuba a komediant. Jak ale v přítomnosti podotýká čtenář iDNESu Zdeněk, když je to komediant, tak je to přece nejlepší kvalifikace pro ministra kultury. Pan Václav konstatuje, že Zaorálek je nezničitelný jako Bohdalka. Další čtenáři dávají sociálním demokratům malé bezvýznamné plus. Prezident Zeman totiž Zaorálka moc nemusí. Ale jak už víme, tu funkci mu dá.

22.08.2019

Spojené státy chtějí opravdu koupit Grónsko!

Informace už putuje na síti několik dní, dokonce ji potvrdil ekonomický poradce Bílého domu. O mezinárodní skandál je tak postaráno, zjišťuje Láďa Vonz.
20.08.2019

Liga mistrů je na dosah!

Je v tom ale jeden háček, fotbalová Slavia by měla nastřílet víc gólů než soupeř z rumunské Kluže. Co na to říká facebook? To ví Láďa Vonz.
19.08.2019

Zívá celé Česko

On nám v noci špatně spal i Láďa Vonz. Na síti už našel několik rad, jak se toho neduhu zbavit.
16.08.2019

Víme jak na bytovou krizi

Je tady Láďa Vonz, který na síti našel řešení drahých bytů! Ono to půjde, ne že ne…
15.08.2019

Obložený chlebíček je zpropadený vynález

Českou lahůdku tak hodnotí známý odborník na etiketu Ladislav Špaček. A teď si představte, že si na mejdanu vezmete chlebíček s vajíčkem. To je dnešní chuťovka Ládi Vonze.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.