Rozmazaný hamburger a beran v casinu

Publikováno: 10.08.2019 11:00
Václav Komárek přichází s případy, které řešili policisté v uplynulém týdnu napříč republikou.

Pořádně živo bylo u jednoho fastfoodu v Kladně. Jeden ze zákazníků si koupil hamburger a o několik vteřin později ho rozmazal po výdejním okénku. Následně počkal, až celou záležitost rozlouskne městská policie. Nespokojený strávník strážníkům řekl, že se hambáče zbavil, protože mu ho jeden z kuchařů nakousl. Fastfood ale něco takového vyloučil a rozmazané jídlo tak poputuje do správního řízení.

Velmi zklamaný bude zloděj, který se vloupal do jednoho z obchodů v Tišnově na Brněnsku. Zpočátku si přitom myslel na celkem zajímavou kořist. Nejprve ukradl velké množství stravenek, a jak říká policejní mluvčí Bohumil Malášek, zálusk si dělal i na trezor: „Jenže ho nedokázal otevřít. To ale nebyl jeho neúspěchů konec. Následně totiž musel zjistit, že stravenky jsou pro něj bezcenné. Všechny byly orazítkované a k nákupu nepoužitelné.“

Míříme na Zlínsko za mužem, který se nejdřív pořádně opil a pak se vydal do místnosti s bankomatem. 64ti letý výtečník sice nic neukradl ani neponičil, ale v každém případě se svlékl do naha a usnul. Ráno ho u bankomatu našel jiný muž, který si šel vybrat a zavolal městkou policii. Nahý opilec se strážníkům omlouval s tím, že si myslel, že je doma.

Našimi trošku netradičními hrdiny týdne jsou pražští strážníci. Na začátku byl kohout, který se ukryl v trávě, celou noc kokrhal a probudil půlku ulice. Strážníci ho odchytili, ale tím jejich práce neskončila. O chvíli později totiž museli krotit berana, který se snažil vloupat do casina. Rohatý playboy nakonec skončil v útulku, jenže tam začal dělat návrhy ovčím dámám. Beran nakonec skončil v samostatné ohrádce.

17.08.2019

Na zahradě přistál fekální vůz

Popletení zločinci zase řádili. Kuriózní případy tohoto týdne zná reportér Václav Komárek.
03.08.2019

Zloděj ukradl z márnice pytle cementu

Po kuriózních případech tohoto týdne pátral reportér Václav Komárek.
27.07.2019

Popletení zločinci se opět činili

Černý kozel a virtuální štěně. I takové případy museli v uplynulém týdnu řešit policisté. Teď už ale pokračuje reportér Václav Komárek.
20.07.2019

Létající kánoi a podivín se šesti kabelkami

Na Impulsu se teď zaměříme na kuriózní zločiny tohoto týdne. Pátral po nich reportér Václav Komárek.
13.07.2019

I tento týden policisté řešili hned několik bizarních případů

Šlo třeba o netradiční sousedský spor nebo o neúnavného plavce. Teď už ale pokračuje reportér Václav Komárek.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.