Rozmazaný hamburger a beran v casinu

Publikováno: 10.08.2019 11:00
Václav Komárek přichází s případy, které řešili policisté v uplynulém týdnu napříč republikou.

Pořádně živo bylo u jednoho fastfoodu v Kladně. Jeden ze zákazníků si koupil hamburger a o několik vteřin později ho rozmazal po výdejním okénku. Následně počkal, až celou záležitost rozlouskne městská policie. Nespokojený strávník strážníkům řekl, že se hambáče zbavil, protože mu ho jeden z kuchařů nakousl. Fastfood ale něco takového vyloučil a rozmazané jídlo tak poputuje do správního řízení.

Velmi zklamaný bude zloděj, který se vloupal do jednoho z obchodů v Tišnově na Brněnsku. Zpočátku si přitom myslel na celkem zajímavou kořist. Nejprve ukradl velké množství stravenek, a jak říká policejní mluvčí Bohumil Malášek, zálusk si dělal i na trezor: „Jenže ho nedokázal otevřít. To ale nebyl jeho neúspěchů konec. Následně totiž musel zjistit, že stravenky jsou pro něj bezcenné. Všechny byly orazítkované a k nákupu nepoužitelné.“

Míříme na Zlínsko za mužem, který se nejdřív pořádně opil a pak se vydal do místnosti s bankomatem. 64ti letý výtečník sice nic neukradl ani neponičil, ale v každém případě se svlékl do naha a usnul. Ráno ho u bankomatu našel jiný muž, který si šel vybrat a zavolal městkou policii. Nahý opilec se strážníkům omlouval s tím, že si myslel, že je doma.

Našimi trošku netradičními hrdiny týdne jsou pražští strážníci. Na začátku byl kohout, který se ukryl v trávě, celou noc kokrhal a probudil půlku ulice. Strážníci ho odchytili, ale tím jejich práce neskončila. O chvíli později totiž museli krotit berana, který se snažil vloupat do casina. Rohatý playboy nakonec skončil v útulku, jenže tam začal dělat návrhy ovčím dámám. Beran nakonec skončil v samostatné ohrádce.

14.09.2019

Žena ukradla 22 zubních kartáčků

Popletení zločinci opět řádili. Ve stopách jim byl náš reportér Václav Komárek.
07.09.2019

Zloděj dva dny koulel metrovou sochu

Po týdnu jsme opět nahlédly do světa kuriózního zločinu. Případy napříč republikou sbíral reportér Václav Komárek.
31.08.2019

Ukrást se dá i toaletní budka

Popletení zločinci řádí i na konci prázdnin. V policejních spisech pátral reportér Václav Komárek.
24.08.2019

V Česku řádili naháči

Na Impulsu se podíváme do světa kuriózního zločinu. V policejních spisech pátral reportér Václav Komárek.
17.08.2019

Na zahradě přistál fekální vůz

Popletení zločinci zase řádili. Kuriózní případy tohoto týdne zná reportér Václav Komárek.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.