Předpověď hovoří jasně: Bude horko!

Publikováno: 29.08.2019 16:40
Podle všeho nás ale čeká poslední tropický víkend tohoto roku. Další drobky ze sítě přináší Láďa Vonz.

Titulky zpravodajských webů jsou výmluvné, i když pak dojde ke zlomu. Jak hlásí novinky.cz, po víkendu se razantně ochladí. Takže v neděli čekejme až 32 stupňů a hnedle v pondělí  o deset méně! I když na Moravě a ve Slezsku bude ještě v pondělí pěkný pařák.
Pan Svátek si v diskuzi na novinkách přeje, už aby to bylo, čeho je moc, toho je příliš! Čtenář David doufá, že se snad meteorologové konečně trefí. „Poslední dobou plus mínus autobus,“ konstatuje. A paní Jitka se hrozitánsky těší na podzim! Jak přiznala v diskuzi na iDNESu, nesnáší tropické počasí, vlastně ho přímo nenávidí. Martina ve stejné diskuzi přitakává: Ty studené a deštivé noci byly podle ní luxusní. Pavel má jednoznačné přání: „Ať už vedra konečně odtáhnou. Škvařit se v třicítkách není podle něj hezké!“

Zdroj obrázku: MAFRA

03.09.2019

Češi se připravují na výměnu televizí

V listopadu totiž začneme přecházet na nový vysílací standard DVB-T2. A my jako diváci budeme potřebovat set top box nebo novou televizi, která tento standard zvládne. Síťově to doplní Láďa Vonz.
02.09.2019

Pan prezident Zeman nosí prvňáčkům dárky!

Loni jim přinesl knížky a letos jim přinesl… knížky. Láďa Vonz ale zjistil, že se nejedná o obyčejné knihy.
30.08.2019

Plzeňský Prazdroj zdraží!

Šéfredaktorská elektronická pošta nabízí jednu perlu za druhou. To je známá věc. Šéfredaktor tak má přehled o chytrém oblečení do deště nebo o nových trendech v obchodování se zlatem. Další sbírku nabídek přináší Láďa Vonz.
28.08.2019

Pražská Slavia míří do Ligy mistrů!

Sice musí večer přejít přes rumunskou Kluž, má ale hodně dobře našlápnuto. Fotbalový zápas je jedním z hlavních témat na internetu, pokračuje Láďa Vonz.
27.08.2019

Kamiony zřejmě opustí silnice

Úplně zmizí ze silnic o nedělích. Vláda chce zpřísnit pravidla pro jejich provoz a rozšířit dobu, kdy nebudou moci jezdit. Na zpravodajskou novinku se síťovým okem dívá Láďa Vonz.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.