Pražská Slavia míří do Ligy mistrů!

Publikováno: 28.08.2019 17:10
Sice musí večer přejít přes rumunskou Kluž, má ale hodně dobře našlápnuto. Fotbalový zápas je jedním z hlavních témat na internetu, pokračuje Láďa Vonz.

Spolu jsme SUPERSLAVIA! To je heslo, které můžeme vidět například na slávistickém facebooku. Tam se mimo jiné dozvídáme, že večerní zápas bude pískat tým italských rozhodčích. A pozor, video má na starosti Paolo Valeri! Slavia na facebooku upozorňuje fanoušky, aby neházeli nic na hrací plochu a aby na ni po zápase nevstupovali.
Pokud postoupí do Ligy mistrů, tak bude zajímavé, jak sešívaný klub ty fanoušky udrží na tribunách. Tuhle obavu má i fanoušek Jiří, podle kterého pak Slavia může přijít o Ligu mistrů v Edenu. A další fanoušek píše, že stačí děkovačka a rychle do kabin. Uznání neboli poctu vyjadřuje Slavii facebookový profil s názvem Fanoušek 114. To je doslova čerpadlo emocí. Ve výzvě tohoto příznivce se to hemží výrazy jako oddanost, fanatismus, vášeň a motivace. Fotbalisté Kluže to prý nebudou mít jednoduché. Eden totiž jejich klid vypíská z těla.

Zdroj obrázku: MAFRA

03.09.2019

Češi se připravují na výměnu televizí

V listopadu totiž začneme přecházet na nový vysílací standard DVB-T2. A my jako diváci budeme potřebovat set top box nebo novou televizi, která tento standard zvládne. Síťově to doplní Láďa Vonz.
02.09.2019

Pan prezident Zeman nosí prvňáčkům dárky!

Loni jim přinesl knížky a letos jim přinesl… knížky. Láďa Vonz ale zjistil, že se nejedná o obyčejné knihy.
30.08.2019

Plzeňský Prazdroj zdraží!

Šéfredaktorská elektronická pošta nabízí jednu perlu za druhou. To je známá věc. Šéfredaktor tak má přehled o chytrém oblečení do deště nebo o nových trendech v obchodování se zlatem. Další sbírku nabídek přináší Láďa Vonz.
29.08.2019

Předpověď hovoří jasně: Bude horko!

Podle všeho nás ale čeká poslední tropický víkend tohoto roku. Další drobky ze sítě přináší Láďa Vonz.
27.08.2019

Kamiony zřejmě opustí silnice

Úplně zmizí ze silnic o nedělích. Vláda chce zpřísnit pravidla pro jejich provoz a rozšířit dobu, kdy nebudou moci jezdit. Na zpravodajskou novinku se síťovým okem dívá Láďa Vonz.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.