Plzeňský Prazdroj zdraží!

Publikováno: 30.08.2019 16:30
Šéfredaktorská elektronická pošta nabízí jednu perlu za druhou. To je známá věc. Šéfredaktor tak má přehled o chytrém oblečení do deště nebo o nových trendech v obchodování se zlatem. Další sbírku nabídek přináší Láďa Vonz.

Včera na mě vyhrkl mail hlášku „Vaše sleva 50 korun brzy vyprší.“ A než jsem se vzpamatoval, vypršela. Mezitím přichází neodolatelná nabídka na hodinky posázené drahými kameny. Dokonce přilétá „50tiprocentní sleva na drony z outletu!“ Miluji drony z výprodeje! Jako knižní bestseller se tváří mail, který v rámci osvěty nabízí titul „Pět mýtů o vších.“ Tedy ne metoo jako metoo, ale mýtů jako mýtů. V rámci aktuálního dění musíme zmínit pozvánku na výstavu dýní v botanické zahradě a také informaci o návštěvě Václava Klause v Hořovicích, kde zahájí nový školní rok. A do toho všeho přichází nejzásadnější agenturní zpráva. „Plzeňský Prazdroj zdraží o několik procent balená piva.“ Vypadá to děsivě, ale prý to v přepočtu bude jenom o padesát haléřů na lahev či plechovku. K ruinování rodinných rozpočtů asi nedojde. Na to máme jiné nákupy… Třeba školních pomůcek pro prvňáky… Ale o tom až v pondělí!

03.09.2019

Češi se připravují na výměnu televizí

V listopadu totiž začneme přecházet na nový vysílací standard DVB-T2. A my jako diváci budeme potřebovat set top box nebo novou televizi, která tento standard zvládne. Síťově to doplní Láďa Vonz.
02.09.2019

Pan prezident Zeman nosí prvňáčkům dárky!

Loni jim přinesl knížky a letos jim přinesl… knížky. Láďa Vonz ale zjistil, že se nejedná o obyčejné knihy.
29.08.2019

Předpověď hovoří jasně: Bude horko!

Podle všeho nás ale čeká poslední tropický víkend tohoto roku. Další drobky ze sítě přináší Láďa Vonz.
28.08.2019

Pražská Slavia míří do Ligy mistrů!

Sice musí večer přejít přes rumunskou Kluž, má ale hodně dobře našlápnuto. Fotbalový zápas je jedním z hlavních témat na internetu, pokračuje Láďa Vonz.
27.08.2019

Kamiony zřejmě opustí silnice

Úplně zmizí ze silnic o nedělích. Vláda chce zpřísnit pravidla pro jejich provoz a rozšířit dobu, kdy nebudou moci jezdit. Na zpravodajskou novinku se síťovým okem dívá Láďa Vonz.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.