Obložený chlebíček je zpropadený vynález

Publikováno: 15.08.2019 18:09
Českou lahůdku tak hodnotí známý odborník na etiketu Ladislav Špaček. A teď si představte, že si na mejdanu vezmete chlebíček s vajíčkem. To je dnešní chuťovka Ládi Vonze.

Pan Špaček na svém facebooku radí, že chlebíčky máme jíst doma a ještě předtím máme zhasnout světla a zatáhnout rolety. Po chlebíčkovém obřadu by měla následovat sprcha. Chlebíček podle Špačka prostě nemůžeme slušně jíst a vrcholem nevkusu je ten s tou půlkou vajíčka. A v komentářích pod tímto příspěvkem se objevily rady, jak ty chlebíčky máme vlastně konzumovat bez nehody… Nakrájet a jíst po malých kouscích,“ píše pan Dalibor. Pan Karel píše, že chlebíčky krájí dezertní nebo kávovou lžičkou. Jeho děti dokonce jedí příborem buřty u ohně. Daniel označuje kritiku chlebíčků za trapnou pózu. Honza nabízí radikální řešení: „Při spatření chlebíčku natáhneme závěr zbraně a zastřelíme se.“  Podle Heleny je to celé jenom štvanice, protože chlebíčky přece sbližují! Chlebíčky všech zemí, spojte se! A Zdeněk soudí, že děláme z komára velblouda: „Japonci podle něj srkají polévku, v Americe žerou hamburgery, jinde se jí rukama. A my naděláme… s chlebíčkem.“

20.08.2019

Liga mistrů je na dosah!

Je v tom ale jeden háček, fotbalová Slavia by měla nastřílet víc gólů než soupeř z rumunské Kluže. Co na to říká facebook? To ví Láďa Vonz.
19.08.2019

Zívá celé Česko

On nám v noci špatně spal i Láďa Vonz. Na síti už našel několik rad, jak se toho neduhu zbavit.
16.08.2019

Víme jak na bytovou krizi

Je tady Láďa Vonz, který na síti našel řešení drahých bytů! Ono to půjde, ne že ne…
14.08.2019

Nalepovací dálniční známky to mají spočítané

V roce 2021 už budeme používat pouze elektronické. A nám řidičům se uleví – končí totiž pracné odlepování známek z předního skla. A to je téma pro Láďu Vonze.
13.08.2019

Na Slovensku se ztrapnila mluvčí ministerstva kultury.

Bývalá slovenská vícemiss nedokázala odpovědět na jednoduchou otázku novinářky. Ministerstvo tak nemá ani mluvčí a dokonce ani celý tiskový odbor, zjistil na síti Láďa Vonz.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.