Nalepovací dálniční známky to mají spočítané

Publikováno: 14.08.2019 16:35
V roce 2021 už budeme používat pouze elektronické. A nám řidičům se uleví – končí totiž pracné odlepování známek z předního skla. A to je téma pro Láďu Vonze.

Návrh na změnu prošel Senátem a teď půjde na podpis k panu prezidentovi. Snad to na Hradě nedopadne jako se jmenováním nového ministra kultury. To bychom se elektronických kuponů asi jen tak nedočkali. Dobrá zpráva je, že se zatím nemění celoroční poplatek 1500 korun. Jak ale píše čtenář v diskuzi na webu lidovky.cz, ještěže na dé jedničce nevybírají parkovací nebo kempingový poplatek. A přidám další dobrou zprávu, už se nebudeme trápit odlepováním známek ze skla. Podle jedné letité diskuze na webu živě.cz stačí organické rozpouštědlo /starý benzin/, ředidlo C6000 anebo lak na nehty od manželky. Další doporučují líh nebo aceton. No, a pokud tam ty fleky od lepidla zůstanou, tak kladivo.

Zdroj obrázku: MAFRA

15.08.2019

Obložený chlebíček je zpropadený vynález

Českou lahůdku tak hodnotí známý odborník na etiketu Ladislav Špaček. A teď si představte, že si na mejdanu vezmete chlebíček s vajíčkem. To je dnešní chuťovka Ládi Vonze.
13.08.2019

Na Slovensku se ztrapnila mluvčí ministerstva kultury.

Bývalá slovenská vícemiss nedokázala odpovědět na jednoduchou otázku novinářky. Ministerstvo tak nemá ani mluvčí a dokonce ani celý tiskový odbor, zjistil na síti Láďa Vonz.
12.08.2019

Klimatická aktivistka Greta Thunbergová se chystá za velkou louži

Svojí stávkou už pobláznila celou Evropu a teď chce přesvědčovat i jižní a severní Američany. Ve škole si na to vzala dokonce roční prázdniny. Pokračuje Láďa Vonz.
09.08.2019

Máme mít v práci volné pátky nebo ne?

To byla otázka dnešního Tématu dne u Impulsových. Naši posluchači by takovou výhodu brali, i když s výhradami… Facebook Rádia Impuls projel Láďa Vonz.
08.08.2019

České fotbalové kluby čeká unikátní trojzápas!

Plzeň hraje o Evropskou ligu s Antverpami, Mladá Boleslav s týmem FCSB a Sparta si to bez diváků rozdá s tureckým Trabzonsporem. Ohlasy ze sociálních sítí přináší Láďa Vonz.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.