Na zahradě přistál fekální vůz

Publikováno: 17.08.2019 11:00
Popletení zločinci zase řádili. Kuriózní případy tohoto týdne zná reportér Václav Komárek.

O tom, že lhát se nemá, se přesvědčil mladík z Českých Velenic na Jindřichohradecku. Na policejní služebnu přišel s tím, že ho několikrát znásilnil muž tmavé pleti. Kriminalisté okamžitě vyrazili na místo činu, ale nic podezřelého nenašli. Mladík se při následném výslechu sesypal a přiznal, že si celý příběh vymyslel. S historkou přišel kvůli tomu, že zameškal směnu v práci, protože si celou noc užíval se svým milencem.

Ze zákonů si nic nedělal ani mladý řidič z Liberecka. Šofér nejprve naboural a z místa nehody ujel. Pak ho zastavili policisté, kteří zjistili, že auto nemá technickou a řidič nevlastní řidičák. A aby toho nebylo málo, tak mladík měl už dávno sedět ve vězení za jiný trestný čin.

Velmi nepříjemné probuzení čekalo na obyvatele jednoho rodinného domu v pražských Cholupicích. Na jejich zahradě totiž přistál fekální vůz. Jeho řidič zřejmě nezvládl zatáčku, prorazil plot a nechtěně zaparkoval přímo pod okny. Šofér auta s fekáliemi měl pár škrábanců na obličeji, ale jinak se nikomu nic vážného nestalo.

Na brněnský park Lužánky dlouho nezapomenou strážníci, kteří se tam snažili odychytit čtyři vietnamská prasátka. Neúnavná zvířata je zaměstnala na neuvěřitelných osm hodin...Všechna vietnamská prasátka se ale strážníkům nakonec podařilo odchytit a proto získávají titul hrdinů týdne.

Zdroj obrázku: MAFRA

14.09.2019

Žena ukradla 22 zubních kartáčků

Popletení zločinci opět řádili. Ve stopách jim byl náš reportér Václav Komárek.
07.09.2019

Zloděj dva dny koulel metrovou sochu

Po týdnu jsme opět nahlédly do světa kuriózního zločinu. Případy napříč republikou sbíral reportér Václav Komárek.
31.08.2019

Ukrást se dá i toaletní budka

Popletení zločinci řádí i na konci prázdnin. V policejních spisech pátral reportér Václav Komárek.
24.08.2019

V Česku řádili naháči

Na Impulsu se podíváme do světa kuriózního zločinu. V policejních spisech pátral reportér Václav Komárek.
10.08.2019

Rozmazaný hamburger a beran v casinu

Václav Komárek přichází s případy, které řešili policisté v uplynulém týdnu napříč republikou.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.