Na Slovensku se ztrapnila mluvčí ministerstva kultury.

Publikováno: 13.08.2019 17:05
Bývalá slovenská vícemiss nedokázala odpovědět na jednoduchou otázku novinářky. Ministerstvo tak nemá ani mluvčí a dokonce ani celý tiskový odbor, zjistil na síti Láďa Vonz.

Ten případ je kuriózní a nešťastný zároveň. Sama redaktorka televize Markíza na facebooku přiznává, že cílem novinářů není rozhodně ztrapňování mluvčích. V tomto případě měla ale mluvčí ministerstva kultury dotaz 24 hodin předem a přesto neuměla odpovědět. Otázka zněla, zda může ministerstvo kultury pokutovat politické strany. Nakonec to za ni udělal státní tajemník. Odpověď: „Nemůže.“ Kulturní ministryně celý trapas vyřešila tak, že zrušila pozici tiskové mluvčí a k tomu i tiskový odbor, odteď mluví za úřad sama. Čtenáři webu iDNES.cz k tomu vyvěsili své komentáře. „Tak hlavně ať je ten světový mír.“  To je narážka na myšlenky královen krásy. „Ještěže je krásná, být blbá a škaredá, to by nebylo spravedlivé,“ čteme na iDNESu dál. „Pořád lepší než Ovčáček,“ píše další čtenář. A poslední citace: „No, tomu cirkusu kolem českého ministerstva kultury bychom se taky mohli pěkně smát. A co teprve legendární Kateřina Jacques a biomas.“

Zdroj obrázku: MAFRA

20.08.2019

Liga mistrů je na dosah!

Je v tom ale jeden háček, fotbalová Slavia by měla nastřílet víc gólů než soupeř z rumunské Kluže. Co na to říká facebook? To ví Láďa Vonz.
19.08.2019

Zívá celé Česko

On nám v noci špatně spal i Láďa Vonz. Na síti už našel několik rad, jak se toho neduhu zbavit.
16.08.2019

Víme jak na bytovou krizi

Je tady Láďa Vonz, který na síti našel řešení drahých bytů! Ono to půjde, ne že ne…
15.08.2019

Obložený chlebíček je zpropadený vynález

Českou lahůdku tak hodnotí známý odborník na etiketu Ladislav Špaček. A teď si představte, že si na mejdanu vezmete chlebíček s vajíčkem. To je dnešní chuťovka Ládi Vonze.
14.08.2019

Nalepovací dálniční známky to mají spočítané

V roce 2021 už budeme používat pouze elektronické. A nám řidičům se uleví – končí totiž pracné odlepování známek z předního skla. A to je téma pro Láďu Vonze.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.