Máme mít v práci volné pátky nebo ne?

Publikováno: 09.08.2019 16:21
To byla otázka dnešního Tématu dne u Impulsových. Naši posluchači by takovou výhodu brali, i když s výhradami… Facebook Rádia Impuls projel Láďa Vonz.

Kromě telefonických ohlasů se sešly desítky komentářů. Paní Dagmar má volné pátky: „Ale jenom když je u doktora nebo si sama vezme dovolenou.Stanislav píše: „Volné pátky jednoznačně ANO! Naďa to vidí jinak: „To víte, teď pátek, za deset let volný čtvrtek. Kam bychom tak asi dospěli?“ František má jasno: „Je v důchodu, takže je to jedno.“Klára ale zachází hodně daleko: „Co kdybychom do práce nechodili vůbec? Petra si vzpomněla na písničku: „Jaký si to uděláš, takový to máš… Michaele by stačil poloviční pátek: „Takže jenom čtyři hodiny práce… Adamovi by volno dvakrát do měsíce rozhodně bodlo. A Hanička na našem facebooku preferuje úplně volné pondělky.To by prý bylo super! 

Zdroj obrázku: MAFRA

13.08.2019

Na Slovensku se ztrapnila mluvčí ministerstva kultury.

Bývalá slovenská vícemiss nedokázala odpovědět na jednoduchou otázku novinářky. Ministerstvo tak nemá ani mluvčí a dokonce ani celý tiskový odbor, zjistil na síti Láďa Vonz.
12.08.2019

Klimatická aktivistka Greta Thunbergová se chystá za velkou louži

Svojí stávkou už pobláznila celou Evropu a teď chce přesvědčovat i jižní a severní Američany. Ve škole si na to vzala dokonce roční prázdniny. Pokračuje Láďa Vonz.
08.08.2019

České fotbalové kluby čeká unikátní trojzápas!

Plzeň hraje o Evropskou ligu s Antverpami, Mladá Boleslav s týmem FCSB a Sparta si to bez diváků rozdá s tureckým Trabzonsporem. Ohlasy ze sociálních sítí přináší Láďa Vonz.
07.08.2019

Opět se ozvaly hlasité sirény

Každou první středu v měsíci slýcháme akustickou zkoušku varovného systému, který hasiči takto testují od povodní v roce 2002. A to není všechno, o sirénách se dají na internetu najít další zajímavé informace, pokračuje Láďa Vonz.
06.08.2019

Český fotbal se chystá na prázdné stadiony

Dva nejslavnější kluby – Sparta a Slavia – si tento týden užijí zápasy bez diváků. Co na to internet? Odpoví Láďa Vonz.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.