Máme mít v práci volné pátky nebo ne?

Publikováno: 09.08.2019 16:21
To byla otázka dnešního Tématu dne u Impulsových. Naši posluchači by takovou výhodu brali, i když s výhradami… Facebook Rádia Impuls projel Láďa Vonz.

Kromě telefonických ohlasů se sešly desítky komentářů. Paní Dagmar má volné pátky: „Ale jenom když je u doktora nebo si sama vezme dovolenou.Stanislav píše: „Volné pátky jednoznačně ANO! Naďa to vidí jinak: „To víte, teď pátek, za deset let volný čtvrtek. Kam bychom tak asi dospěli?“ František má jasno: „Je v důchodu, takže je to jedno.“Klára ale zachází hodně daleko: „Co kdybychom do práce nechodili vůbec? Petra si vzpomněla na písničku: „Jaký si to uděláš, takový to máš… Michaele by stačil poloviční pátek: „Takže jenom čtyři hodiny práce… Adamovi by volno dvakrát do měsíce rozhodně bodlo. A Hanička na našem facebooku preferuje úplně volné pondělky.To by prý bylo super! 

Zdroj obrázku: MAFRA

16.08.2019

Víme jak na bytovou krizi

Je tady Láďa Vonz, který na síti našel řešení drahých bytů! Ono to půjde, ne že ne…
15.08.2019

Obložený chlebíček je zpropadený vynález

Českou lahůdku tak hodnotí známý odborník na etiketu Ladislav Špaček. A teď si představte, že si na mejdanu vezmete chlebíček s vajíčkem. To je dnešní chuťovka Ládi Vonze.
14.08.2019

Nalepovací dálniční známky to mají spočítané

V roce 2021 už budeme používat pouze elektronické. A nám řidičům se uleví – končí totiž pracné odlepování známek z předního skla. A to je téma pro Láďu Vonze.
13.08.2019

Na Slovensku se ztrapnila mluvčí ministerstva kultury.

Bývalá slovenská vícemiss nedokázala odpovědět na jednoduchou otázku novinářky. Ministerstvo tak nemá ani mluvčí a dokonce ani celý tiskový odbor, zjistil na síti Láďa Vonz.
12.08.2019

Klimatická aktivistka Greta Thunbergová se chystá za velkou louži

Svojí stávkou už pobláznila celou Evropu a teď chce přesvědčovat i jižní a severní Američany. Ve škole si na to vzala dokonce roční prázdniny. Pokračuje Láďa Vonz.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.