Liga mistrů je na dosah!

Publikováno: 20.08.2019 17:30
Je v tom ale jeden háček, fotbalová Slavia by měla nastřílet víc gólů než soupeř z rumunské Kluže. Co na to říká facebook? To ví Láďa Vonz.

Na facebooku se odehrává slávistické zbrojení. Pražský klub zveřejnil fotky z dopoledního tréninku. Co je na nich vidět? No, několik chlapíků v červených dresech, jak kopou do mičudy. Někteří v předklonu, někteří v záklonu… Fanoušci jsou napnutí jako struny a posílají mraky vzkazů. Jsou přesvědčeni, že Slavia vyhraje nad Kluží oba dva zápasy! Podle Lukáše to bude těsné 3:0!
Jeden provokatér vložil do diskuze na facebooku vzkaz, že v Česku existuje jenom jeden klub, a přidal znak pražské… Sparty! A hned to taky schytal od Dona Quijota: „Upadly ti tady nějaký slinty, tak si je seber…“ A ještě jedna narážka: „AC Sranda by mohla zopakovat vypadnutí z poháru třeba s SK Nusle…“ Provokovat Slavii Spartou v den velkého zápasu se prostě nemá. A ještě jedna pecka na konec. Slavia večer hraje v zelených dresech!

Zdroj obrázku: MAFRA

23.08.2019

Co vše se dá odnést z hotelového pokoje...

Na to jsme se ptali v ranním Tématu dne a zaznamenali jsme celou škálu suvenýrů. Naši posluchači si odvážejí šampóny i povlečení na polštář. Na další upomínkové předměty narazil Láďa Vonz.
22.08.2019

Spojené státy chtějí opravdu koupit Grónsko!

Informace už putuje na síti několik dní, dokonce ji potvrdil ekonomický poradce Bílého domu. O mezinárodní skandál je tak postaráno, zjišťuje Láďa Vonz.
21.08.2019

Rýsuje se nám nový ministr kultury

Křeslo obsadí ostřílený Lubomír Zaorálek. A podle všech signálů to projde! Téma přináší Láďa Vonz.
19.08.2019

Zívá celé Česko

On nám v noci špatně spal i Láďa Vonz. Na síti už našel několik rad, jak se toho neduhu zbavit.
16.08.2019

Víme jak na bytovou krizi

Je tady Láďa Vonz, který na síti našel řešení drahých bytů! Ono to půjde, ne že ne…
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.