Co vše se dá odnést z hotelového pokoje...

Publikováno: 23.08.2019 15:30
Na to jsme se ptali v ranním Tématu dne a zaznamenali jsme celou škálu suvenýrů. Naši posluchači si odvážejí šampóny i povlečení na polštář. Na další upomínkové předměty narazil Láďa Vonz.

Otázka byla jednoduchá: „Co si odnášíte z hotelového pokoje…?“  Na našem facebooku jsme podobnou anketu měli už v červnu a sešlo se tam přes 200 reakcí a komentářů! Takže můžeme citovat: „Hanka si odvezla z poslední dovolené osušku a mejdlíčka.“ Paní Alena používá jenom pevné mýdlo a ostatní vždycky nechává na pokoji. Hana si vozí pouze svoje a navíc konstatuje, že Češi ukradnou cokoli. U nich v umývárně na hřbitově pravidelně mizí mýdlo. Marie na to jde racionálně: „Není to podle ní hotelová krádež, šampony jsou přece v ceně! Takže se jedná o hezké suvenýry.“ Paní Dagmar dodává: „A takovouhle věc určitě oceníte během cestování na motorce.“ Jirka má jinou zkušenost: „A sice bonbon na ručníku. Po několika pivech se totiž takovým bonbonem namydlil…“ A nikomu by to nepřál!

28.08.2019

Pražská Slavia míří do Ligy mistrů!

Sice musí večer přejít přes rumunskou Kluž, má ale hodně dobře našlápnuto. Fotbalový zápas je jedním z hlavních témat na internetu, pokračuje Láďa Vonz.
27.08.2019

Kamiony zřejmě opustí silnice

Úplně zmizí ze silnic o nedělích. Vláda chce zpřísnit pravidla pro jejich provoz a rozšířit dobu, kdy nebudou moci jezdit. Na zpravodajskou novinku se síťovým okem dívá Láďa Vonz.
26.08.2019

V Německu pátrají po jedovaté kobře

Už jsme byli trochu nervózní, že všichni hadi zůstali letos doma. Na rozdíl od loňska, kdy jich uteklo několik. A ejhle, už to neplatí, jeden je zase venku! Stalo se to v Německu, jak zjistil Láďa Vonz.
22.08.2019

Spojené státy chtějí opravdu koupit Grónsko!

Informace už putuje na síti několik dní, dokonce ji potvrdil ekonomický poradce Bílého domu. O mezinárodní skandál je tak postaráno, zjišťuje Láďa Vonz.
21.08.2019

Rýsuje se nám nový ministr kultury

Křeslo obsadí ostřílený Lubomír Zaorálek. A podle všech signálů to projde! Téma přináší Láďa Vonz.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.