Český fotbal se chystá na prázdné stadiony

Publikováno: 06.08.2019 16:49
Dva nejslavnější kluby – Sparta a Slavia – si tento týden užijí zápasy bez diváků. Co na to internet? Odpoví Láďa Vonz.

Situace je opravdu nezvyklá. Sparta dokonce odehraje na prázdném stadionu utkání předkola Evropské ligy. Ve čtvrtek to ale úplně bez lidí nebude. My totiž víme, že na letenském „standionu“ bude Standa, tedy náš fotbalový expert. A aby toho nebylo málo, Standa se podívá na prázdné tribuny i v sobotu, kdy hraje ligové utkání Slavia proti Liberci. Kluby tak holt platí za chování svých příznivců. Jeden z fanoušků se ptá na twitteru, jak k tomu přijdou například fandové Liberce. Ti na Slavii taky nemůžou a přitom nic neudělali…
Konkurenční Spartu ovšem čeká dvojzápas plný protikladů. Doma prázdno, odveta v Turecku před plným stadionem, připomíná web sport.cz. Navíc v Praze bude mít Trabzonspor na tribunách převahu – dostal totiž 200 VIP vstupenek navíc. Možná se tak dočkáme paradoxu, kdy pražská Letná bude fandit tureckému klubu.

Zdroj obrázku: MAFRA

09.08.2019

Máme mít v práci volné pátky nebo ne?

To byla otázka dnešního Tématu dne u Impulsových. Naši posluchači by takovou výhodu brali, i když s výhradami… Facebook Rádia Impuls projel Láďa Vonz.
08.08.2019

České fotbalové kluby čeká unikátní trojzápas!

Plzeň hraje o Evropskou ligu s Antverpami, Mladá Boleslav s týmem FCSB a Sparta si to bez diváků rozdá s tureckým Trabzonsporem. Ohlasy ze sociálních sítí přináší Láďa Vonz.
07.08.2019

Opět se ozvaly hlasité sirény

Každou první středu v měsíci slýcháme akustickou zkoušku varovného systému, který hasiči takto testují od povodní v roce 2002. A to není všechno, o sirénách se dají na internetu najít další zajímavé informace, pokračuje Láďa Vonz.
05.08.2019

V Černé Perle se ubytovala kuna!

Tentokrát nepátral na síti. Láďa Vonz přichází s dlouhým seznam svých aut.
02.08.2019

V Českých Budějovicích řádí řidičky trolejbusů

Na jihu Čech během krátké doby zazářily dvě řidičky MHD. Jedna jela na drogách, druhá se opila. Se síťovými novinkami přichází Láďa Vonz.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.