České fotbalové kluby čeká unikátní trojzápas!

Publikováno: 08.08.2019 16:48
Plzeň hraje o Evropskou ligu s Antverpami, Mladá Boleslav s týmem FCSB a Sparta si to bez diváků rozdá s tureckým Trabzonsporem. Ohlasy ze sociálních sítí přináší Láďa Vonz.

Dnešek naznačí, jestli tahle sezóna bude pro český fotbal úspěšná. Televizní komentátor Jaromír Bosák před několika minutami tvítnul, že už je čas jít na Letnou. Zápas pražské Sparty začíná totiž v 18 hodin. Plzeň hraje od půl osmé. Klub už na facebooku prozradil, že jedenáctka nastoupí v Antverpách v úplně nových bílých dresech. Plzeňská Viktorka se také ptá příznivců, kde budou fandit… Takže ve Walesu, v Bulharsku, v Opavě, v Košicích a taky kousek od Mnichova. Prostě úplně všude! No, a Mladá Boleslav, ta nastoupí jako poslední. Zápas v Rumunsku začíná o půl desáté tamějšího času, to je naše půl devátá. Jeden z fanoušků má na facebooku jasno: „Kluci, vyhrajte 1:0, to na hřišti soupeře stačí.“ My máme svého reportéra Standu na prázdném pražském standionu, všechny fotbalové výsledky samozřejmě přineseme v našich večerních zprávách.

Zdroj obrázku: MAFRA

09.08.2019

Máme mít v práci volné pátky nebo ne?

To byla otázka dnešního Tématu dne u Impulsových. Naši posluchači by takovou výhodu brali, i když s výhradami… Facebook Rádia Impuls projel Láďa Vonz.
07.08.2019

Opět se ozvaly hlasité sirény

Každou první středu v měsíci slýcháme akustickou zkoušku varovného systému, který hasiči takto testují od povodní v roce 2002. A to není všechno, o sirénách se dají na internetu najít další zajímavé informace, pokračuje Láďa Vonz.
06.08.2019

Český fotbal se chystá na prázdné stadiony

Dva nejslavnější kluby – Sparta a Slavia – si tento týden užijí zápasy bez diváků. Co na to internet? Odpoví Láďa Vonz.
05.08.2019

V Černé Perle se ubytovala kuna!

Tentokrát nepátral na síti. Láďa Vonz přichází s dlouhým seznam svých aut.
02.08.2019

V Českých Budějovicích řádí řidičky trolejbusů

Na jihu Čech během krátké doby zazářily dvě řidičky MHD. Jedna jela na drogách, druhá se opila. Se síťovými novinkami přichází Láďa Vonz.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.