Žena byla nevěrná s lustrem!

Publikováno: 31.07.2019 17:14
Mysleli jsme si, že vztah se šnekem je nejvíc… Ale hned druhý den ho přebil vztah s lustrem. A to si nesmíme nechat pro sebe. Síťový bizár přináší Láďa Vonz.

Tak on ten šnek je alespoň živý tvor, takže člověk si s ním třeba může popovídat. Ale lustr? Navíc tento příběh má zajímavý vývoj. Už v prosinci 2017 psaly například novinky.cz o ženě, která je zamilovaná do lustru. V té době už mu byla ale nevěrná s jiným lustrem. Příběh se objevil znovu v roce 2018, ahaonline zveřejnil prakticky to samé. A teď s tím přišel i web iDNES.cz. Všechny zdroje každopádně odkazují na zvláštní úchylku, které se říká objektofilie nebo objektosexualita. Tedy vytváření romantického a emocionálního vztahu s neživými věcmi, jak popisuje wikipedie. Takže se můžeme dozvědět něco o průkopnici objektofilie, která udržovala vztah s Berlínskou zdí či Eiffelovou věží.
Blesk svého času psal o Angličanovi, který měl sex se sedmi sty auty. O panictví prý přišel se sousedovic Broukem. No, a teď čteme o ženě, která miluje svůj lustr. V diskuzi na iDNESu je už přání, aby spolu měli hodně zdravých lampiček. Snad ji nepodvede se zářivkou. A čtenář Václav to celé nepovažuje za něco neobvyklého. Jeho kamarád si prý vzal almaru a další dokonce stíhačku.

Zdroj obrázku: WIKIPEDIA

01.08.2019

V Německu můžou dramaticky stoupnout ceny pohonných hmot!

Naši sousedé chtějí totiž zavést uhlíkovou daň na paliva, kvůli které by litr benzinu mohl stát až 50 korun! Na síti to našel Láďa Vonz.
30.07.2019

Fotbalová Slavia táhne proti fanouškům-pyromanům

Poslední incidenty se světlicemi donutily klub, aby přijal tvrdá opatření včetně doživotního zákazu vstupu na stadion. Událost shrnuje Láďa Vonz.
29.07.2019

Internet vzrušilo video s ochočeným šnekem

Jedna Polka se zamilovala do obřího hlemýždě s ulitou a teď se tím chlubí na síti. S reakcemi přichází Láďa Vonz.
25.07.2019

A máme tady lehký letní příběh

Velké horko vehnalo jednoho muže v jednom obchodě do vířivky. Problém ale je, že v tu chvíli byla na prodej. Nezvaný host se v ní jen vykoupal a pak utekl… Článek s reakcemi našel na síti Láďa Vonz.
24.07.2019

Facebook dostal rekordní pokutu!

Za porušování ochrany soukromí zaplatí pět miliard dolarů. V přepočtu je to astronomických 115 miliard korun. Láďa Vonz na síti zkoumal, co taková suma vlastně znamená.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.