Zatímco nakupovala, ujel ji manžel!

Publikováno: 05.07.2019 10:00
I první prázdninový týden byl plný kuriózního zločinu. Po velmi zvláštních případech pátral reportér Václav Komárek.

Podíváme se do areálu jedné lounské firmy, kde probíhalo vskutku zvláštní insolvenční řízení. Práci úředníků totiž přerušila skupina mužů vyzbrojená katanami, tedy japonskými meči. Během konfliktu se nikomu nic nestalo, ale jeden ze zaměstnanců si zcela upřímně povzdechl, že nemůže jít do práce a má neplánované volno: „Já jsem přišel do práce tvořit a ono se nic neděje, nás nepustí do závodu!“

Pořádně naštvaná byla i osmdesátiletá seniorka, kterou dokonale vytočil její stejně starý manžel. Žena se procházela po Přerově, ale když se vracela k autu svého muže, tak se nestačila divit. Manžel na ní nepočkal, sešlápl plynový pedál a mašíroval si to domů, tedy do 200 kilometrů vzdáleného Heřmanova Městce. A zatímco starší dáma musela volat policii, její manžel doma koukal na televizi. Ženu nechal na holičkách z jednoduchého důvodu, prý už se mu nechtělo čekat.

Pekelná vedra tento týden netrápila jen Česko, ale i sousední Německo. Jeden motorkář z Braniborska proto přišel s nápadem, jak se parádně zchladit. Vysvlékl se do naha, sedl na skútr a vydal se na projížďku. Na sobě měl pouze sandály a přilbu. Netrvalo dlouho a naháče na skútru zastavila policie, která mu přikázala, aby si oblékl kalhoty a nechala ho pokračovat v jízdě. K žádnému přestupku podle strážců zákona nedošlo.

Hrdinou týdne je pes, který téměř dva dny hlídal věci svého páníčka na pláži u rybníka v Opavě. Vlčák dlouhé hodiny seděl u hromádky s oblečením, telefonu a jedné nedopité lahve. Páníček byl nezvěstný a policisté rozjeli velkou pátrací akci s úspěšným koncem. Kde se muž toulal a proč se ke svým věcem nevrátil, zatím strážci zákona nezveřejnili.

Hezký prodloužený víkend přeje Václav Komárek.

Zdroj obrázku: MAFRA

03.08.2019

Zloděj ukradl z márnice pytle cementu

Po kuriózních případech tohoto týdne pátral reportér Václav Komárek.
27.07.2019

Popletení zločinci se opět činili

Černý kozel a virtuální štěně. I takové případy museli v uplynulém týdnu řešit policisté. Teď už ale pokračuje reportér Václav Komárek.
20.07.2019

Létající kánoi a podivín se šesti kabelkami

Na Impulsu se teď zaměříme na kuriózní zločiny tohoto týdne. Pátral po nich reportér Václav Komárek.
13.07.2019

I tento týden policisté řešili hned několik bizarních případů

Šlo třeba o netradiční sousedský spor nebo o neúnavného plavce. Teď už ale pokračuje reportér Václav Komárek.
29.06.2019

Zloději vyrazili do ulic

Nad některými případy policisté kroutí hlavou. Kuriózní zásahy přináší reportér Václav Komárek.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.