Tenisový Londýn dnes patří Češkám!

Publikováno: 08.07.2019 16:50
Čtyři naše hráčky bojují o postup do čtvrtfinále Wimbledonu. Jako první se tam dostala Barbora Strýcová, což vyvolalo odezvu na síti. Pokračuje Láďa Vonz.


Strýcová porazila nasazenou Belgičanku Mertensovou a po pěti letech se dostala mezi osm nejlepších. Připomíná to i oficiální twitterový účet wimbledonského turnaje. "Je to paráda, skvělý výkon" -  to jsou jen některé reakce fanoušků z celého světa. Mimochodem, u Strýcové je zajímavé, že nejdřív vyřadila Nizozemku Bertensovou a teď Belgičanku Mertensovou. Teď už v pavouku žádná Tensová není, což je škoda. Ale jak píše v diskuzi na webu iDNES.cz pan Petr: "Bára navzdory všem škarohlídům, pesimistům a jiné havěti hraje svůj nejlepší tenis!" A my teď uvidíme, jestli se do wimbledonského čtvrtfinále probojují další Češky.

Zdroj obrázku: MAFRA

 

11.07.2019

Barbora Strýcová hraje v semifinále Wimbledonu proti Sereně Williamsové

Instagramový účet tenistky Báry Strýcové prozkoumal Láďa Vonz.
10.07.2019

Herec Martin Dejdar se stal expertem na tenis!

V gratulaci Barboře Strýcové k úspěšnému tažení Wimbledonem ale popletl jména a blahopřál tak někomu jinému. Pokračuje Láďa Vonz.
09.07.2019

Jak si poradit s jet lagem

Jde o takzvanou pásmovou nemoc. Vyskytuje se u lidí, kteří v letadle rychle překonají několik časových pásem. Říká se jí také desynchronóza a teď jí trpí Láďa Vonz.
21.06.2019

Láďa jede do Ameriky!

Právě nás opouští náš kolega Muž na síti. Odjíždí za velkou louži do Minnesoty. A představte si, že to je země z českého pohledu velmi zajímavá. Pan Láďa přináší podrobnosti o svém výletě.
19.06.2019

Karel Gott trávil dětství na hřišti!

Karel Gott byl v úterý hostem Fandy bandy a řešily se i kraťasy a fotbal. Více přináší Láďa Vonz.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.