Sociální demokraté rozhodují o své vládní budoucnosti

Publikováno: 15.07.2019 17:08
ČSSD řeší zásadní otázku: Zůstat, či odejít? Jeden z diskutujících čtenářů to na webu pojal hudebně: Should I stay or should I go, jak zjistil Láďa Vonz.

Slavnou písničku od skupiny Clash cituje na webu iDNES.cz pan Petr. Čtenář Pavel v diskuzi předvídá, že ČSSD znovu vyměkne. Šárka ale soudí, že ta nerozhodnost je sebezničující, ať už s tím konečně něco udělají. „Je to celé bramboračka,“ uvádí politický novotvar další čtenář iDNESu. „Měli by odejít, už je to nuda, číst každý den, že se nemůžou rozhodnout,“ dodává pan Jiří. V diskuzi na novinkách.cz je ironická poznámka čtenáře Karla. Tomu se líbí ta rozhodnost, odpovědnost a odvaha jednat rázně s ohledem na dobro státu. A podle pana Jaroslava z Berouna by stejně mohl ministra kultury dělat jakýkoli okresní tajemník, takže je to celé jedno.

22.07.2019

Dámy a pánové, pozor… ROSTOU!

Láďa Vonz brouzdal na síti, kde našel první informace o houbách.
19.07.2019

Někteří Češi označují dobytí Měsíce za podvod

Od první návštěvy Měsíce uplyne zítra 50 let! Na síti si toho všiml Láďa Vonz.
18.07.2019

Na Benátskou! s Impulsem vyrážejí i Bacily!

Zpěvák Václav Neckář prozradil Libereckému deníku, že se už nemůže dočkat. Chce si totiž vynahradit loňský koncert, který se neuskutečnil kvůli průtrži mračen, kdy dostala přednost slovenská Tublatanka.
17.07.2019

Smajlíci mají svůj den!

Dnešek je totiž světovým svátkem všech „emoji“, tedy obrázků, které dennodenně používáme v esemeskách a na sociálních sítích. Svátku si všímá Láďa Vonz.
16.07.2019

Krakonoš potkal Brabce!

Vládce našich nejvyšších hor si oficiálně promluvil s ministrem životního prostředí. Téma je vážné: Krkonoše se topí v odpadcích a Krakonoš je chce proto zavřít. Pokračuje Láďa Vonz.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.