Popletení zločinci se opět činili

Publikováno: 27.07.2019 11:00
Černý kozel a virtuální štěně. I takové případy museli v uplynulém týdnu řešit policisté. Teď už ale pokračuje reportér Václav Komárek.

Nejdříve se podíváme do Ostravy za mužem, který zbil sám sebe. 24ti letý mladík se cestou z baru několikrát udeřil pěstí do obličeje a na policii pak nahlásil, že ho někdo přepadl. Strážci zákona byli rychle na místě a údajného agresora hledal i kynolog se psem. Nakonec se ale mladík přiznal, že se sám zmlátil. Co ho k tomu vedlo, nikdo netuší.

Oči pro pláč zbyly nevěstě z Duchcova na Teplicku. Ta si nejdříve užila parádní veselku v trampském srubu, ale pak zjistila, že ztratila kufr se všemi svatebními dary. Šetření na místě bylo pro policisty velmi komplikované, protože hosté rozhodně nešetřili alkoholem. Jeden ze svatebčanů si ale nakonec vzpomněl, že kufr schoval do jedné ze skříní, aby byly dary v hodnotě přibližně 100 tisíc korun v bezpečí.

Teď míříme na jižní Moravu za ženou, která si přes internet chtěla koupit štěně. Úplně nejvíce se jí líbil inzerát, podle kterého se její budoucí domácí mazlíček nachází na Ukrajině. Přitom jí nepřišlo divné ani to, že peníze za pejska posílá do Kamerunu prostřednictvím formuláře přeloženého automatickým překladačem. Štěně žena samozřejmě nikdy neviděla a protože naletěla internetovému podvodníkovi, tak definitivně přišla i o dvaatřicet tisíc korun.

Po dálnici D11 pobíhal černý kozel. Zvíře zdatně kličkovalo mezi pomalu jedoucími auty a hned několik řidičů mu přivolalo pomoc. Na místo proto dorazili i naši hrdinové týdne, tedy královéhradečtí policisté, kteří kozlovi zatarasili cestu. Zvíře se ale nedalo, nabralo velkou rychlost a svými rohy udeřilo do pravých předních dveří. Policistům se ale nakonec černého kozla podařilo odchytit a nikomu se nic nestalo.

Zdroj obrázku: MAFRA

03.08.2019

Zloděj ukradl z márnice pytle cementu

Po kuriózních případech tohoto týdne pátral reportér Václav Komárek.
20.07.2019

Létající kánoi a podivín se šesti kabelkami

Na Impulsu se teď zaměříme na kuriózní zločiny tohoto týdne. Pátral po nich reportér Václav Komárek.
13.07.2019

I tento týden policisté řešili hned několik bizarních případů

Šlo třeba o netradiční sousedský spor nebo o neúnavného plavce. Teď už ale pokračuje reportér Václav Komárek.
05.07.2019

Zatímco nakupovala, ujel ji manžel!

I první prázdninový týden byl plný kuriózního zločinu. Po velmi zvláštních případech pátral reportér Václav Komárek.
29.06.2019

Zloději vyrazili do ulic

Nad některými případy policisté kroutí hlavou. Kuriózní zásahy přináší reportér Václav Komárek.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.